Чи насправді шкідливо носити золото?

В Інтернеті зустрічаються думки експертів, які суперечать одна одній. Кому вірити?

Так

Довге носіння золотого кільця чоловіками може негативно вплинути на чоловічі статеві залози, навівши навіть до розладів в сексуальній сфері. Адже з часом дорогоцінний метал починає окислюватися, при цьому відбувається виділення продуктів хімічної реакції, інформує UkrMedia.

Ні

Вступаючи в контакт із тілом, цей метал захищає нас від шкідливих інфекцій. Ось чому люди, які люблять золото, здоровіші, ніж ті, хто рідко носить якісь прикраси.

Вердикт: не шкідливо

Завідуюча відділенням терапії, спочатку уточнила, чи не маємо ми на увазі шкоду носіння золота пізньої ночі у віддалених районах міста. Але коли ми пояснили, що мається на увазі окислення золота і проникнення шкідливого в кров, вона дуже здивувалася. І повідомила, що ризику немає, якщо тільки ми не зроблені із суміші сірчаної і азотної кислот — це та рідкісна речовина, з якою золото реагує. А враховуючи, що препарати з наночастинками золота тестуються в онкології та ревматології, листове золото використовується в кулінарії і ніхто поки не позбувся дітородних функцій, то прикраси можна носити без побоювань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *