Антистресові і заспокійливі ліки, які поліпшать ваш режим відпочинку та сну

Препарати,які подолають ваш стрес.

Сучасний ритм життя вибиває з нас всі сили і нерви. Кожен день ми стикаємося зі складними завданнями і труднощами, які можуть загнати нас у депресію, передає Ukr.Media.

Щоб поліпшити режим відпочинку і сну, необхідно вживати антистресові і заспокійливі ліки.

У даній статті ми розповімо вам про 10 кращих ліків, які допоможуть розслабитися без шкоди для здоров'я.

1. Фитоседан

Фитоседан є одними з небагатьох ліків, які повністю зроблені з натуральних інгредієнтів. В його основі лежить комбінація материнки і чебрецю, валеріани, буркуну і кореня солодки. Даний препарат чудово усуне ваші проблеми з сонливістю, і значно зменшить стрес. Ефект цього препарату дуже схожий на ефект від енергетичного напою, проте шкодить значно менше. Найкраще вживати його у другій половині дня, коли вам стає важко справлятися з усіма завданнями.

2. Персен

Це ліки краще всього вживати тим людям, які займаються діяльністю, що вимагає підвищеної концентрації уваги. Воно позбавляє від страху і пригніченості, що дуже важливо багатьом людям. Найголовніша особливість цього препарату – відсутність звикання. Це відбувається з-за того, що Персен зроблений з екстракту валеріани, меліси та м'яти перцевої. Ці трави мають позитивні ефекти на організм і ніяк не шкодять йому.

3. Тенотен

Цей препарат абсолютно точно шкодить нервах людини, навіть якщо його вживати в малих дозах. Однак, він дуже допомагає тим, хто знаходиться в стані тривалого стресу. Також, якщо не дивитися на всі негативні побічні ефекти цих ліків, воно все ж покращує пам'ять і підвищує стійкість організму до стресу. Ці ліки слід вживати з розумом і без перебору.

4. Деприм

Даний препарат виписується тільки за рецептом лікаря, адже в його основі лежить екстракт звіробою, який, при неправильному вживанні, може погано вплинути на ваш організм і викликати неприємне передозування. Це засіб – самий натуральний антидепресант. Якщо Ви приймаєте ці ліки, то обов'язково потрібно утриматися від інших препаратів, інакше Ви піддастеся вкрай неприємним побічним ефектам.

5. Афобазол

Це ліки можна з легкістю назвати транквілізатором, який не викликає залежності. Також, Афобазол може поєднуватися зі спиртними напоями. Завдяки цьому, на святах ви не залучите до себе зайвої уваги. Такий препарат найчастіше виписують тим, хто захотів кинути курити або пити. Ліки володіє шикарним заспокійливим ефектом, усуває проблеми з ПМС і безсонням. Також, воно може усунути деякі психосоматичні розлади.

6. Гербіон

Даний препарат слід вживати з особливою обережністю, адже в його основі лежать корінь валеріани, перцева м'ята, шишки хмелю і меліса, а також спирт, який може негативно вплинути на тих, хто управляє автомобілем. Гербіон позбавить вас від тривожних станів, підвищеною збудливістю і дратівливістю. Дітям до 12 років слід вживати його, тільки після консультації з лікарем. Достатньо 20-30 крапель в день, щоб ви змогли позбавити себе від нервових розладів.

7. Ново-пасит

Цей препарат є одним з кращих, бо його ефект помітний вже через 30 хвилин після вживання. Спочатку, Ново-пасит був виготовлений проти кашлю, але пізніше з'ясувалося, що основна речовина, з якого воно складається – гвайфенізин, не тільки допомагає прибрати кашель, але і впливає на нервову систему. Його краще всього вживати жінкам, яким властива дратівливість, тривога, неуважність і страх. Найкраще його вживати в клімактеричний період.

8. Фенібут

Це кращий ноотропний препарат, який активізує мозок і покращує розумові процеси. Такі ліки найчастіше використовують у разі безсоння і постійного страху. Також, цей препарат застосовують у разі «морської хвороби» та хвороби Меньєра. Данф ліки краще не вживати тривалий час, оскільки вони згубно впливають на роботу печінки. А ще краще, почати приймати тільки після консультації з лікарем.

9. Пантогам

Це ноотропний лікарський засіб, який захищає мозок від кисневого голодування, а також, підвищує розумову і фізичну працездатність. Такий препарат може впоратися практично з будь-яким психічним розладом або стресом. Також, найчастіше його використовують у педіатрії. Пантогам покращує дитячу пам'ять, нормалізує сон дитини і прибирає психомоторне збудження у дітей. Ці ліки потрібно приймати з розумом, бо передозування може викликати загальмованість і сонливість.

10. Гліцин

Гліцин отримав широку популярність у всьому світі. Він допомагає справитися з емоційним напруженням і агресивністю. Даний препарат не володіє якимись побічними ефектами і є універсальним заспокійливим. Його можна вживати як і дітям, так і дорослим, оскільки у нього відсутні які-небудь протипоказання, завдяки чому його сміливо можна назвати безпечним. Також, він володіє низькою ціною, яка доступна абсолютно всім.

Тепер ви знаєте, які препарати можуть допомогти вам подолати стрес і допомогти в подальшому. Однак, не варто зловживати ними. Кожен препарат має звикаючі властивості, навіть якщо про них не сказано. Перш ніж уживати який-небудь препарат, з перерахованих вище, рекомендуємо вам спершу проконсультуватися у лікаря. Навіть не дивлячись на повну безпеку ліків, він може викликати алергічні реакції у людини.

Краще всього випити червоного вина в кінці дня і розслабитися, знаючи, що ніщо не шкодить вашому здоров'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.