Алкоголь і кава продовжують життя — вчені

Стан людей, які повністю відмовилися від цих напоїв, виявився гіршим за тих, хто їх вживав.

 

У Каліфорнійському університеті вчені виявили позитивний вплив кави і алкоголю на тривалість життя. Про це повідомляє UCI Mind.

 

Фахівці провели тривале дослідження і виявили несподіваний вплив алкоголю і кави. У дослідженні під назвою 90+ Study взяли участь понад 1,6 тисячі осіб.

 

Кожен з групи добровольців проходив медичне обстеження раз у шість місяців, починаючи з 2003 року. Учасників дослідження обстежили за допомогою неврологічних і нейропсихологічних тестів. Також вони виконували когнітивні і фізичні завдання.

 

Фахівці зібрали інформацію про харчування, фізичні навантаження, історії хвороби і вживані препарати. В результаті, вчені зробили висновок, що люди, які в міру вживають алкоголь і каву, частіше доживали до 90 років, ніж ті, хто повністю відмовився від цих напоїв.

 

Але вчені також відзначили, що більш як 40% випробовуваних,  старших за 90 років, страждали деменцією та іншими когнітивними порушеннями.

 

Напередодні Супрун розповіла, чи варто лікуватися алкоголем. За її словами, вживати алкоголь для профілактики або лікування хвороб — нерозумно.

 

Також повідомлялося, що вчені назвали нову користь кави.

 

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *