Акліматизація: лікарі розповіли як з нею боротися і чим можна собі допомогти

На відпочинку нас, крім пекучого сонця, чекає ще більш підступний ворог – акліматизація.

Вітчизняні лікарі розповіли, яким чином можна впоратися з акліматизацією. Згідно зі статистикою, з такою проблемою під час відпустки стикається близько 80% громадян. Акліматизація спостерігається на тлі потреби організму перебудувати захисні реакції, щоб вони відповідали новим кліматичним і географічним умовам, інформує Ukr.Media.

Проявитися проблема може протягом декількох днів з моменту зміни кліматичної зони. Найчастіше з акліматизацією стикаються діти, літні громадяни, люди з хронічними захворюваннями і вагітні.

Якщо на відпустку виділено не менше двох тижнів, людина встигне акліматизуватися і насолодитися відпочинком. Також знижує ймовірність неприємних симптомів поїздка до пункту призначення на авто чи поїзді.

Після приїзду на нове місце рекомендовано пропити курс вітамінів, але призначати їх повинен лікар. Краще добиратися на курорт ввечері або вночі, тоді в організму буде час відновитися. Перші пару днів медики радять утримуватися від алкоголю, пити більше води та не забувати про засоби захисту від сонця.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *