9 речей, які відбудуться з вашим тілом, якщо ви почнете їсти 2 яйця на день

Ми зібрали результати останніх досліджень про користь курячих яєць для організму людини.

Корисні властивості курячих яєць неодноразово ставили під питання. Люди недооцінювали цей продукт, який виявився унікальним своїм складом. Ми зібрали результати останніх досліджень про користь курячих яєць для організму людини. Виявилося, що 2-3 яйця є оптимальною добовою дозою, інформує Ukr.Media.

Ваш мозок знаходиться під захистом холіну

Фосфоліпіди, які забезпечують нормальний зв'язок клітин мозку, складаються з холіну. Клінічно доведено, що цей вітамін є найважливішим будівельним матеріалом мозку. Якщо ви їсте 2 яйця в день, ваше тіло отримує достатню кількість цієї поживної речовини. Дефіцит холіну призводить до погіршення пам'яті.

Збереження зору завдяки лютеїну

Нові дослідження показали, що курячі яйця багаті лютеїном. Ця речовина відповідає за чіткий і гострий зір. При його дефіциті починаються деструктивні зміни в тканинах очей, зір безповоротно погіршується.

Вітамін D сприяє засвоєнню кальцію

Якщо ви пропонуєте людині на вибір випити ложку риб'ячого жиру або з’їсти варене яйце, то очевидна більшість віддасть перевагу останньому. Особливо, якщо вони дізнаються, що вміст вітаміну D є однаковим в обох випадках. Більше того, вчені знайшли спосіб збільшити кількість вмісту вітаміну D в яйцях, годуючи курчат спеціальними добавками. Вітамін D допомагає кальцію краще засвоюватися і зміцнювати кістки і зуби.

Комплекс вітаміну B захищає шкіру, волосся і печінку

Біотин, вітамін В12 і засвоювані поживні білки сприяють укріпленню волосся і шкіри. Фосфоліпіди, що містяться в курячих яйцях, сприяють усуненню токсинів з печінки.

Знижується ризик серцево-судинних захворювань

Незважаючи на попередні думки, нові дослідження показали, що рівень холестерину з яєць врівноважується фосфатидами, тому він не завдає шкоди нашому здоров'ю. Він також пригнічує виробництво холестерину в організмі. Крім того, яйця містять омега-3 кислоти, які зменшують рівень тригліцеридів, тим самим знижуючи ризик серцево-судинних захворювань.

Ви починаєте втрачати вагу

Американські дієтологи прийшли до висновку, що якщо поєднати низькокалорійні дієти з споживанням курячих яєць на сніданок, ви втрачаєте вагу вдвічі ефективніше. Такий сніданок довго вас насичує, дозволяючи зменшити кількість споживаної їжі за день.

Знижується ризик розвитку раку

Холін, який так необхідний мозку, також знижує ризик розвитку раку. За результатами дослідження, для жінок, у яких щоденний раціон харчування в підлітковому віці включав яйця, ризик розвитку раку молочної залози зменшився на 18%.

Корисно при плануванні дітей

Вітаміни групи В також беруть участь у формуванні статевих гормонів. Вітамін B9 має іншу назву: фолієва кислота. З її допомогою формуються еритроцити і нервова трубка плода, і знижується ризик розумової відсталості дитини. Ось чому вітамін B9 так необхідний для жінок під час планування вагітності. 1 куряче яйце містить 7,0 мкг вітаміну.

Сповільнюється процес старіння

Голландські вчені провели відповідні дослідження, які це довели. У 87% жінок у віці від 35 до 40 років вікові плями зникли, а шкіра підтягнулася. У чоловіків зморшки навколо очей помітно розгладилися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *