9 причин, через які зовні ви виглядаєте більш старшими

Деякі речі роблять жінок більш старшими зовні.

Ви постійно доглядаєте за шкірою, але все одно виглядаєте не настільки чудово, як хочеться? Можливо, ви щось робите неправильно! Ось рекомендації фахівців, які допоможуть розібратися у проблемі, інформує Ukr.Media.

Шкідлива їжа

Якщо ваш раціон складається з фастфуду і напівфабрикатів, то шкірі досить складно сяяти і молодо виглядати. Спробуйте їсти більше жирної риби, овочів і фруктів.

Алкоголь

Спиртне — діуретик, тобто воно виводить з організму рідину. Вжитий у великій кількості алкоголь може викликати висип на обличчі. Це не означає, що потрібно припинити пити зовсім, але варто хоча б зменшити дозу.

Відсутність догляду за шкірою навколо очей

Шкіра у цьому місці тонка і дуже схильна до вікових змін, тож не варто про неї забувати.

Відсутність фізичного навантаження

Загальновідомо, що тривалі та виснажливі тренування впливають на шкіру не кращим чином. Але якщо бігати або їздити на велосипеді у межах 60-70 % від максимального пульсу, це допомагає не лише поліпшити фізичну форму, але й омолодитися зовні.

Помилки у макіяжі

Мова навіть не про те, що ви неправильно обрали колірну гаму. Просто якщо основа під макіяж дуже щільна і важка, вона може не приховувати, а підкреслювати зморшки. І, звичайно, не забувайте змивати макіяж перед сном!

Паління

Шкідливі речовини у цигарках можуть забивати кровоносні судини. Це означає, що кров перенесе по організму менше кисню, що згубно позначиться на роботі усіх органів, включаючи шкіру.

Стрес

Універсальна порада "менше турбуватися" викликає у багатьох людей закономірну іронічну посмішку. Проте вчитися справлятися зі стресом дійсно варто, тому що він сильно впливає на організм. Ліки, розслаблення, йога — лише кілька способів полегшити ситуацію.

Недолік сну

Мало хто виглядає на 18 за умови постійного недосипу. Намагайтеся спати не менше 7 годин на добу. І найкраще не на боці (або хоча б не усю ніч на одному), а на спині.

Примружування

Непомітна звичка, яка погано відбивається на шкірі. Навряд чи ви припините емоційно реагувати на те, що відбувається, але хоча б від сонця закривайтеся козирком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *