8 безпомилкових ознак того, що ваші почки не в порядку

Від справної роботи нирок залежить багато чого: стан шкіри, самопочуття, мінеральний баланс в організмі, кількість гемоглобіну в крові.

Прислухайтеся до себе: іноді легке нездужання може вказувати на початок хвороби. Дуже важливо вчасно виявити і усунути будь-які проблеми з нирками!

Ознаки хвороби нирок
Припухлість та набряки

Щодня нирки фільтрують 130-150 л крові. Вони допомагають зайвій рідині залишати організм, таким чином регулюючи рівень електролітів в крові: заліза, калію, кальцію, магнію, натрію, фосфору, хлору, інформує Ukr.Media.

Якщо у вас спостерігається набряклість в області обличчя, суглобів та кінцівок, це означає, що є привід для хвилювань: нирки не справляються з навантаженням, в тілі накопичуються небезпечні токсини та непотрібна рідина.

Проблеми з сечовипусканням

Темна сеча та часте сечовипускання або ж занадто бліда сеча можуть вказувати на запалення нирок. Також тривожним симптомом є часті нічні пробудження для походу до туалета. Дискомфорт під час сечовипускання може свідчити про інфекцію сечостатевих шляхів.

Шкірний висип

Коли нирки погано працюють, в організмі залишаються шкідливі токсини, які провокують шкірні висипи, сухість шкіри та роздратування.

Втома та анемія

Здорові нирки виробляють гормон еритропоетин, який бере участь у виробництві червоних кров'яних тілець. Якщо в нирках виробляється недостатня кількість даного гормону, що часто трапляється при їх неналежній роботі, у людини розвивається хронічна втома та навіть анемія.

Порушення дихання, плутане дихання

Погана робота нирок стає причиною дефіциту кисню в організмі. Будь-які порушення дихання можуть бути викликані пошкодженням нирок!

Металевий присмак у роті

Накопичені в крові токсини можуть змінювати смакові відчуття і бути причиною неприємного металевого присмаку в роті. Поганий апетит неминучий, якщо нирки не справляються зі своєю очисної функцією.

Біль

Хворобливі відчуття у верхній частині спини та поперековій області часто свідчать про ниркову недостатність.

Запаморочення та погана концентрація уваги

Збої в роботі нирок гарантують низький приплив кисню в головний мозок, що може проявитися запамороченням, приступом слабкості або поганої концентрації уваги.

Введення в раціон продуктів з високим вмістом антиоксидантів — хороша профілактика захворювань нирок. Якщо ви помітили хоча б 3 подібних симптоми у себе, не відкладайте візит до лікаря — потенційна загроза серйозно захворіти повинна бути усунена!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *