7 типів пацієнтів, які дратують всіх лікарів

Кожен день лікарям доводиться приймати не менше десятка пацієнтів. Слід зазначити, що далеко не всі з них викликають приємні враження та емоції. Час від часу потрібно допомагати і відвідувачам, яким варто побажати величезного здоров'я і відсутності необхідності відвідувати лікаря до самого кінця свого життя. Ми зібрали 7 типів пацієнтів, зустрічі з якими кожен медичний фахівець хоче мінімізувати, інформує Ukr.Media.

Всезнайка

У наш інформаційний вік можна знайти інформацію про все, що нас оточує. У тому числі про хвороби і способи їх лікування. З цієї причини з'явився такий тип пацієнтів, як "всезнайки".

Начитавшись про свою проблему в Інтернеті, вони починають показувати свою обізнаність на прийомі у фахівця. Треба сказати, що лікар такої інформації абсолютно не потребує. Вони прекрасно знають, що робити на підставі результатів обстежень і аналізів.

Іпохондрик

Зазвичай такі типи пацієнтів зустрічаються серед людей похилого віку. У них з'являється багато вільного часу, і вони вирішують витратити його на поправку здоров'я. При цьому дійсних проблем з ним немає.

Пацієнтів такого типу можна дуже часто зустріти біля кабінетів тих чи інших фахівців. Звичайно ж, ніякий лікар не відмовить в обстеженні або напрямку на аналізи, але в цілому в цьому нема потреби.

П'яний

Зазвичай такі типи пацієнтів показуються в лікарнях швидкої медичної допомоги. Їх сюди в основному привозять швидкі. Неабияк набравшись, вони відправляються здійснювати подвиги. В результаті подвиг зробити не вдається, проте виходить стати володарем тієї чи іншої травми. П'яні пацієнти дуже часто проявляють агресію. У такому разі лікарі з ними не церемоняться. Надавши їм необхідну допомогу, тут же відправляють їх геть.

«Товстосум»

Працівники державних медичних установ позбавлені від контактів з такого роду пацієнтами. В основному вони відвідують платні клініки, де хочуть отримати максимум за витрачений мінімум.

Нерідко у лікарів з даними відвідувачами спалахують конфлікти, але швидко закінчуються через лікарську етику. На прийомі "товстосуми" постійно говорять про те, що заплатили шалені гроші за прийом, а значить, що після вони повинні виявитися повністю здоровими.

«Обізнаний»

Імовірність зустріти свого знайомого в лікарні у лікаря дуже велика. Здавалося б, навіщо відносити його до типів пацієнтів, з якими медичні фахівці хочуть мінімізувати контакти. Причина проста — вони починають розводити розмови про все підряд, але ніяк не про проблему. На жаль, але у лікаря вкрай мало часу на це, йому ще потрібно прийняти інших пацієнтів і заповнити безліч документів. Якщо у когось є знайомий лікар, то, якщо є бажання поспілкуватися з ним, запропонувати зустрітися в кафе або в ресторані у вихідний день.

Буркотун

Є і така категорія пацієнтів. Вони незадоволені всім — політиками, заробітною платою, якістю надання медичних послуг і не тільки. Навіть якщо лікар надасть послугу по вищому балу, то "вічний буркотун" завжди знайде в ній огріхи. Примітно, але такого типу пацієнтами можуть бути і бабусі з дідусями, і навіть люди молодого віку.

Пропадайка

До пропадайок можна віднести всіх тих пацієнтів, які після першого прийому пропадають на багато років. Вони приходять до лікаря з симптомами. Доктор призначає їм обстеження і аналізи. Пацієнт нічого не здає і не приходить. Коли симптоматика знову починає його турбувати, він знову з'являється в кабінеті медичного фахівця. І знову все повторюється.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *