5 смачних, але небезпечних продуктів, які не варто вживати після 50 років

Після 50 років деякі продукти просто протипоказані.

Чим старшими ми стаємо, тим важливішим для нашого здоров'я виявляється правильне харчування. Уповільнення метаболізму, труднощі з виробленням певних речовин і гормонів — все це вимагає більш усвідомленого ставлення до того, що ми їмо. І особливо важливо переходити до здорових харчових звичок після 50 років: у цей час багато жінок проходять через менопаузу, зіштовхуються з втратою естрогену, який підтримував важливі функції нашого організму (і у тому числі здоров'я серцево-судинної системи), а також "вимиванням" кальцію і втратою м'язової маси. Ось деякі продукти, які у цьому віці варто їсти якомога рідше, а найкраще — зовсім від них відмовитися, інформує Ukr.Media.

Продукти з обробленого м'яса

Ковбаси, сосиски, копчене і в'ялене м'ясо, шинка — чим менше ви будете цього їсти, тим краще. Крім того, що ці продукти офіційно визнані канцерогенами (їх вживання істотно підвищує ризик розвитку раку кишківника), у них багато натрію і трансжирів, а все це є дуже небезпечним для здоров'я серця, судин і органів травної системи.

"Злакові" батончики

На жаль, цей, на перший погляд, здоровий і навіть корисний перекус насправді виявляється зайвою порцією цукру, шоколадної глазурі і солодкого сиропу, який викликає непотрібний сплеск цукру у крові і підвищує ризик розвитку діабету.

Знежирені молочні продукти

Після 50 років ми відчайдушно потребуємо кальцію: під час менопаузи ми активно втрачаємо його, а накопичувати майже не вдається. Найпростіше отримувати кальцій з молочних продуктів — це знають усі. А ось чого багато людей не знають, так це того, що кальцій майже не засвоюється без жиру і вітаміну D, якого багато у цілісному молоці і продуктах з нього, але практично немає у знежирених. Тож вибирайте правильно!

Пакетовані соки і готові смузі

Дві склянки соку щодня — прямий шлях до кардіології. На жаль, це не жарт: регулярне вживання фруктових соків підвищує ризик розвитку хвороб серця у два рази: у соках багато фруктового цукру і немає клітковини, яка допомогла б стабілізувати рівень глюкози у крові. Що ж стосується смузі, то варто вибирати тільки ті, що ви приготували самостійно: у готові занадто часто додають підсолоджувачі або сіль і інші підсилювачі смаку, які негативно впливають на здоров'я.

Солодкі кавові напої

Лате, капучино, фрапучино та інші напої на основі кави — якими б смачними вони не були, краще триматися від них подалі. Тому що насправді це зовсім не чашечка кави, а справжня калорійна бомба. Крім того, солодкі сиропи, які у них часто додають для аромату, нерідко містять штучні підсолоджувачі, які підвищують ризик розвитку небезпечних хвороб, у тому числі діабету другого типу і деяких видів раку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *