20 фактів про кров людини, про які ви точно не знали

Ми всі знаємо, що наша кровоносна система дійсно складна, тому важливо дбати про своє серце і знати свою групу крові. На жаль, багато людей не знають про всі можливості нашого тіла.

Ми всі знаємо, що наша кровоносна система дійсно складна, тому важливо дбати про своє серце і знати свою групу крові. На жаль, багато людей не знають про всі можливості нашого тіла, інформує UkrMedia.

Пропонуємо вам цікаві наукові факти про нашу кров, які ви, напевно, не знаєте.

Щоб випити кров дорослої людини знадобилося б 1 120 000 комарів.

Щоб підтримувати циркуляцію крові, серце створює такий тиск, що він може підняти потік крові на 9 метрів.

Людина може жити без пульсу. У 2012 році лікарі встановили пристрій у тілі 55-річного Крейга Льюїса, який дозволяє крові циркулювати по всьому тілу без пульсу.

Стен Ларкін прожив 555 днів без серця, чекаючи на отримання трансплантата. Його власне серце було замінено на пристрій, який Стен носив у своєму рюкзаку. Він навіть міг грати в баскетбол.

Кількість крові, яка проходить через тіло протягом 25 днів, приблизно дорівнює басейну середнього розміру.

Людина може втратити 40% своєї крові і залишитися живою. Звичайно, потрібно своєчасне переливання крові.

21% всіх серцевих нападів трапляються щопонеділка. Другий пік відбувається у п'ятницю. Вчені припускають, що причиною є "сплеск" гормонів стресу на початку тижня.

Наше серцебиття впливає на наш настрій. Учені вивчали це явище, коли людина отримала нове серце. Після операції її розум, почуття та дії кардинально змінилися.

Щоб зменшити ризик серцевого нападу, вам потрібно прокидатися повільно зранку та зменшити інтенсивність вечірніх тренувань

Кокосова вода здатна замінити плазму крові завдяки подібному хімічному складу.

Групи крові можуть бути причиною розлучення. Вчені з'ясували, що існує зв'язок між групою крові подружжя та відсотком розлучень. Таким чином, у сильних парах обидва партнери мають кров 1 групи. Пари, які вирішили розлучитися, зазвичай мають такі комбінації: 2 +4 група або 1 + 2 група.

Група крові впливає на наше здоров'я. Люди з кров'ю групи 1 не схильні до серцево-судинних захворювань, але вони більш схильні до розвитку раку шкіри або ожиріння.

Люди з 2 групою крові повинні звертати увагу на рівень холестерину в крові. Вони піддаються ризику розвитку ішемічної хвороби серця.

Люди з 3 групою крові повинні пам'ятати, що вони схильні до діабету та раку підшлункової залози.

Люди, які мають 4 групу крові, повинні піклуватися про свою пам'ять та концентрацію, оскільки шанси на когнітивні порушення в осіб з 4 групою крові на 82% вище, ніж у всіх інших.

Енергетичні напої змінюють ритм серцебиття. Вчені з'ясували, що після вживання енергетичних напоїв, концентрація кофеїну в організмі у 3 рази вища, ніж після інших напоїв з кофеїну, таких як кава чи чай. Більше того, вони впливають на серцебиття і можуть спричинити судоми або смерть.

Дієти за групою крові не працюють. Вчені з Університету Торонто довели, що спеціальні дієти за групою крові людей — це міф.

У Японії існує особлива галузь товарів для кожної групи крові: продуктів харчування, косметичних засобів та засобів особистої гігієни.

Спортивна продуктивність залежить від групи крові. Дослідження, проведене в 2017 році, показало, що люди з кров'ю 1 групи мають кращу витривалість, ніж інші. Серед елітних гравців із водного поло, вчені не знайшли людей з 4 групою крові. Але переваги 1 групи крові працюють, лише якщо людина регулярно займається.

Наш характер залежить від нашої групи крові. Вчені виявили зв'язок між характером та групою крові. У Японії люди вважають, що групи крові впливають на риси та особистості людей та їх успіх на роботі і в особистих стосунках.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *