Їсти не обов’язково: цей фрукт допоможе легко вставати з ліжка взимку

Переважно людям важко прокидатися вранці в холодну пору року, тому що не вистачає повноцінного сну. Якщо пізно лягати спати, то потім дуже важко вставати. Про це розповіли лікарі-терапевти, інформує Ukr.Media.

За їх словами, для легшого підйому потрібно скласти графік і дотримуватися його. Тобто лягати і вставати в один і той самий час. О першій годині ночі краще вже спати. Це потрібно для вироблення організмом мелатоніну, що регулює процеси сну і неспання. А ще не варто переїдати на ніч, інакше мозок не встигатиме відновлюватися.

Перед відходом до сну краще вимкнути ґаджети, соцмережі та телевізор: жодної новинної стрічки. Натомість — легка гімнастика, розслаблювальний душ, цікава книжка. Усе це допоможе налаштуватися на відпочинок.

Приберіть подалі від себе телефон, його світіння впливає на мозок і заважає виробленню гормону сну, тим самим відбиваючи бажання відпочити. Кімната, де ви збираєтеся спати, повинна мати комфортну температуру. Холод або задуха завадять повноцінному сну, пояснили експерти.

У холодну пору року фахівці порадили покласти поруч із ліжком нарізаний лимон. Він допомагає зробити сон міцнішим, а після пробудження буде простіше покинути ліжко.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *