Зумба для схуднення і відео-тренування для початківців

Зумба для схуднення © depositphotos.com

Бігати й качати прес — це зовсім не весело, розуміємо тебе. Тому кожна наша обіцянка ходити в спортзал рано чи пізно забувається. Сьогодні tochka.net розповість про зумбу — веселий і досить простий спосіб схуднути. Так що бери своїх подружок і скоріше танцювати.

Що таке зумба?

Зумба — це музичне танцювальне кардіо-тренування, яке проводять в студіях і фітнес-центрах. Вона включає в себе рухи з танцювальних стилів з усього світу, наприклад, сальсу, реггетон, боллівуд, меренге і інші.

Переваги Зумби

  • Підвищує кардіо-витривалість: згідно з дослідженнями, опублікованими в The Journal of Sports Medicine and Physical Fitness, танці можуть змусити серце битися частіше, а згодом вони можуть знизити частоту серцевих скорочень, знизити артеріальний тиск і поліпшити витривалість.
  • Покращує баланс і гнучкість: ми звикли до рухів вперед і назад, таким як ходьба, підйом по сходах або їзда на велосипеді. Згідно з цим дослідженням, танець включає в себе обертання і руху з боку в бік, які можуть поліпшити баланс і гнучкість.
  • Тонізує м’язи: зумба — це різноспрямований рух всього тіла, яке задіює всі м’язи тіла.
  • Розвиває почуття ритму. Будь-яке заняття, що включає хореографію і ритм, змушує мозок працювати по-новому. І оволодіння цими ритмічними танцювальними паттернами може принести користь мозку.
  • Покращує психічне здоров’я: існує безліч досліджень, що показують, що вправи можуть поліпшити психічне здоров’я, включаючи стрес, неспокій і депресію. Зумба не є винятком: це дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі екологічних досліджень і громадської охорони здоров’я, показало, що жінки повідомляють про поліпшення психічного здоров’я, енергії і позитивного настрою після чотирьох місяців занять зумбою.

Вдома чи в студії? Відеотренування для початківців

Якщо ти ще жодного разу не пробувала цей вид тренувань, радимо тобі спробувати в студії з тренером. Він може дати тобі кілька порад, попрацювати над технікою і навчити основним рухам.

А якщо у тебе немає часу відвідувати заняття, в наші дні існує безліч відеоуроків зумби, які ти можеш спробувати вдома.

Що надіти на зумбу

Вибирай легкий, дихаючий одяг, в якому ти зможеш вільно рухатися, наприклад, легінси і майку. Уникай одяг, який обмежує твою рухливість.

Найголовніше, носи спортивне взуття, яке підтримує щиколотки і запобігає ковзанню по підлозі тренажерного залу (або навіть кросівки для джазу, якщо вони є). Зумба включає в себе багато бічних рухів, на відміну від таких вправ, як біг. Ти будеш повертатися, стукати пальцями ніг, опускатися і стрибати, тому підтримка ніг і щиколоток дуже важлива.

Нещодавно ми розповідали про боулдерінг.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.