Зимові уроки схуднення

Якщо не хочеш зустрічати весну в образі симпатичного Колобка або Пампушки, займися своєю фігурою. І якщо найпоширеніші способи схуднення (строга дієта, спортзал і ліпосакція) тебе жахають, наші способи догляду за фігурою тебе порадують. Вони дають змогу ліквідувати наслідки з’їдених тортиків, піци, шоколадок та інших смачних страв без голодувань і виснажливих тренувань.

Вибирай спосіб бути завжди у формі

1. Вирушай на ковзанку. Це не лише весело, а й корисно для фігури. Адже за 45 хвилин катання на льоду можна спалити близько 400 калорій, а також підтягти м’язи всіх проблемних зон (стегон, живота, сідниць, рук).

2. Танцюй вранці. Вставай на 15-20 хвилин раніше, вмикай улюблену музику. І починай імпровізувати. Це хороший спосіб збадьоритися, «прокинутися», підзарядити тіло енергією, а також зберегти пластичність і граціозність. Танцювати можна під латину або динамічне диско. Також можеш купити DVD з уроками латини або шейпінга. І займатися з користю для душі та фігури. Можна просто ввімкнути музичний канал і просто танцювати або копіювати рухи популярних виконавців.

Альтернатива танцям – ранкова зарядка. 15-30 хвилин – і талія захищена від зайвих сантиметрів. До речі, домашні спорт-сеанси можна перенести й на вечір. А якщо дуже боїшся поправитися від зимових смачних наїдків – займатися треба двічі на день!

3. Прогулянка на далеку дистанцію. Намагайся ходити пішки щонайменше 60 хвилин на день (ходьба на роботу і назад не береться до уваги). Мороз і холод не повинні бути перешкодою твоїм пішим прогулянкам. Просто одягайся тепліше і вирішай дихати свіжим повітрям. Щоб не було нудно, можеш компаньйона прихопити. Наприклад, подругу, яка теж мріє не потовстіти за зиму. Або плеєр – із улюбленою музикою або курсом іноземної мови.

Зверни увагу, під час робочого дня складно знайти час для пішої ходьби, але можна. Не сиди всю обідню перерву в офісі – проведи в русі щонайменше 30-40 хвилин. А ввечері дорогою додому вийди на 2-3 зупинки раніше та пройдися пішки.

4. Вставай на лижі. І не забувай про санки та сноуборд)) Зверни увагу: за годину спокійної прогулянки на лижах на природі ти можеш спалити від 300 до 380 калорій. А при інтенсивному катанні втратити до 650 калорій за годину, добряче підтягши при цьому основні групи м’язів. Хороша альтернатива лижам – сноуборд.

Якщо хочеш більш спокійну зимову розвагу, вибирай санки (за годину катання можна спалити до 250 калорій) або гру в сніжки (при інтенсивній грі згорять майже 300 калорій).

5. Ролики ніхто не відміняв. Звісна річ, це не зимовий вид спорт-розваг, але завдяки сучасним розважальним центрам ти можеш кататися в будь-яку погоду та пору року.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *