Утомилися сидіти? Топ-5 вправ для вас!

Ви цілий день сидите за столом, а ноги втомлюються, ніби ви весь день бігли марафон? До вечора все тіло ломить. Та ще й спина починає безбожно боліти…

Сидячий спосіб життя ще нікого не робив здоровішим. Вихід один – спортзал, фітнес, басейн, танці. А що робити, якщо ні часу, ні грошей на всі ці чудові вправи немає?

Пропонуємо вам невеликий комплекс дуже корисних вправ, який ми знайшли для вас у книжці «Здорова спина за 10 хвилин на день», написаній Мері Рінтоул і Бернардом Вестом.

Отже, сидячи за столом, виконайте такі нескладні вправи.

1. Розтягування литок

Це вправу ви можете зробити прямо під час роботи. Сядьте прямо на стільці, витягніть праву ногу вперед, потягніть пальці витягнутої ноги на себе, щоб розтягнути литковий м’яз. Зробіть вправу кілька разів, помінявши ногу.

2. Обертання щиколотками

Ця вправа покращує циркуляцію крові в ногах, особливо це корисно для людей, які працюють сидячи.

Вправа проста. Сядьте на стілець і витягніть праву ногу вперед. Відтягніть носок і обертайте ним. Повторіть цю вправу 5 разів. Розслабтеся. Зробіть цю ж вправу лівою ногою.

Зверніть увагу! При виконанні цієї вправи потрібно зберігати правильну поставу й нахил тазу.

3. Дихання сидячи

Це вправа для повного розслаблення і зниження напруження.

Сядьте на стілець і випряміться. Покладіть долоні на поперек під ребрами. Великі пальці мають бути спрямовані назад. Натискайте пальцями, щоб випустити все повітря.

Кілька секунд натискайте долонями, коли робитимете вдих. Припиніть натискати і глибоко вдихніть.

4. Обійми

Вправа, щоб розтягнути верхню частину спини і груди.

Сядьте на стілець, випряміться, ноги розставте на ширину плечей. Покладіть руки на плечі, ніби обіймаючи себе. Ніби вам холодно, й ви хочете зігрітися.

Під час виконання вправи нахиліться до колін і дозвольте силі тяжіння притягти вас. Тепер трохи напружтеся й залишайтеся в такому положенні, дорахувавши до двадцяти.

Можете повторити цю вправу, трохи повертаючись у сторони.

5. Розтягування грудей

Ця вправа випрямляє округлі плечі і збільшує рухливість грудей. Сядьте на стілець, випрямивши спину і злегка нахиливши таз уперед. Зімкніть руки ззаду на рівні сідниць, долоні складіть, направивши їх угору.

Виконуючи вправу, трохи зігніть лікті й опустіть плечі. Глибоко вдихніть. Видихніть і зведіть лопатки разом. Зсуньте лікті, розтягуючи грудну клітку й верхню частину спини. Під час вправи не вигинайте нижню частину спини занадто сильно. Зробіть цю вправу 5 разів.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *