Вправи для спини: включи в домашні тренування

Вправи для спини © Depositphotos

Сидяча робота, малорухливий спосіб життя, важкі сумки в руках і господарські справи по дому призводять до того, що ти починаєш відчувати дискомфорт в області спини, шийного відділу, попереку. Щоб цього уникнути і зберегти здоров’я і красу своєї фігури, виконуй прості та ефективні вправи для спини, які рекомендує tochka.net.

Найчастіша причина болю в шиї, спині і попереку полягає в слабкості м’язів спини. В нормальному стані вони повинні утримувати хребет у прямому положенні. Якщо м’язи спини ослаблені, функцію збереження вертикального положення твого тіла беруть на себе зв’язки, а потім і міжхребетні диски. А це загрожує серйозними проблемами: від остеохондрозу і сколіозу до міжхребцевих гриж.

Щоб цього уникнути, займися своїм здоров’ям на профілактичному рівні. Ці 5 простих вправ для спини можна виконувати під час домашніх тренувань, для цього навіть не знадобиться спеціально відвідувати тренажерні зали. Всі рухи мають бути плавними і спокійними. Також стеж за диханням, воно має бути розміреним і рівним, без затримок.

Вправа для спини №1

Лежачи на животі, прямі ноги зведи разом, витягни назад і притисни їх до підлоги. Руки простягни вперед. Голову тримай рівно і дивися вниз. Напруж руки і плавно піднімай їх паралельно підлозі, а слідом за ними відривай від підлоги плечі і груди. Повтори 8-10 разів.

Вправа для спини №2

Лежачи на животі, прямі ноги зведи разом, руки схрести, долоні притисни до підлоги і поклади на них голову. Голову тримай рівно і дивися вниз. Ноги трохи розведи в сторони і піднімай паралельно вгору, не згинаючи коліна. Слідом за гомілками відривай від підлоги стегна. Повтори 6-8 разів.

Вправа для спини №3

Лежачи на животі, прямі ноги зведи разом, витягни назад і притисни їх до підлоги. Дивлячись вниз, підніми руки і плечі від підлоги. Розведи руки в сторони, потім зігни руки в ліктях, начебто торкаючись ними боків. Рухи схожі на плавання брасом. Плечі при цьому повинні залишатися у висячому положенні. Повтори 8-10 разів.

Вправа для спини №4

Сядь на край лавки, візьми гантелі і опусти руки вниз долонями одна до одної. Корпус трохи нахили вперед, плечі опусти і відведи назад. Напружуючи верхні м’язи спини, розведи гантелі в сторони паралельно плечам. Повільно опусти руки в початкове положення. Повтори 8-10 разів

Вправа для спини №5

Після всіх вправ для спини м’язи треба обов’язково розслабити. Стань на коліна, опусти голову і вигни спину. Потім підніми обличчя вгору, а спину прогни вниз. Потім сядь на п’яти, долонями обіприся об підлогу, голову поклади на витягнуті руки і знову округли спину. Повтори 6-8 разів.

Вчені дали поради, коли і яким спортом варто займатися.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *