Виглядати на всі 100%: як і коли тренуватися на вулиці

Тренування на вулиці: коли та як © Depositphotos

Погода нарешті почала радувати нас своїм теплом, тому зараз дуже хочеться проводити якомога більше часу поза домом і поза закритими приміщеннями. Але, якщо ти не хочеш кидати свої тренування в залі і плануєш продовжувати підтримувати форму, є можливість займатися спортом на вулиці. У який час краще займатися на вулиці, які вправи можна робити не в залы, ми дізналися у професійного тренера-дієтолога Аніки.

Аніка
тренер-дієтолог

погляд експерта

Ну що, прийшло тепло, сонце яскраво засвітило, а цей час хочеться проводити на вулиці гуляти, бігати і тренуватися! Так, тренуватися теж можна на вулиці, і це тренування може замінити тобі відвідування тренажерного залу. Корисно? – Так. Ефективно? – Так.

На даний момент у багатьох районах великих міст встановлено спортивні майданчики з різними тренажерами. Перед початком тренувань на свіжому повітрі ти можеш відвідати всі майданчики, оцінити стан тренажерів і зрозуміти, які з них тобі необхідні для занять спортом. Якщо тебе не влаштовують наявні тренажери, Аніка рекомендує брати з собою додаткові пристосування. Це можуть бути, як TRX, різні гумки і петлі. Додаткові атрибути допоможуть тобі провести повноцінне тренування на вулиці.

Також Аніка відповіла на питання, де краще всього тренуватися: на вулиці або в спортзалі.

Аніка
тренер-дієтолог

погляд експерта

Якщо вибирати між вулицею і залом? Я раджу вибрати і те й інше, просто слідкуй дні тренувань. Наприклад вранці, приємніше все-таки займатися на вулиці ніж в закритому просторі. Хороших тренувань!

  • У який час краще всього тренуватися на вулиці навесні?

Для тренувань на вулиці найкраще підходить ранок і період з 19.00 – до 21.00. Вибираючи час для вуличного тренування варто враховувати два фактори: свій графік роботи і режим дня. Таким чином, жайворонкам краще вибирати ранкові години, а совам, відповідно – вечірні.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як займатися з вагою. Багато дівчат намагаються уникати силових тренувань, думаючи, що вони можуть «перекачатися». Як насправді можна накачати окремі частини тіла і які вправи необхідно робити, щоб твоя фігура виглядала подкаченний – читай за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.