Вибираємо правильний фітнес

Починати заняття спортом не пізно в будь-якому віці. Якщо ви нарешті вирішили тренуватися, то починайте з того фітнесу, який відповідає вашому віку.

Фітнес у 20 років

У цьому віці вам доступні будь-які види фітнесу, тому сміливо вибирайте те, що більше подобається.

Латиноамериканські танці

Це дуже веселий і динамічний вид фітнесу. Активні танцювальні рухи та жива музика – заряд бадьорості й оптимізму вам забезпечений надовго.

Еліптичні тренажери

У 20 років не завадить кардіонавантаження. Ви можете ходити на ці тренажери 4 рази на тиждень, займаючись по 20-30 хвилин.
Силові вправи

20 років – найкращий вік для тренування та зміцнення різних груп м’язів. Можна займатися більше 3 разів на тиждень і «ліпити» свою фігуру. Якщо є бажання, можна збільшити кількість тренувань до 5 разів на тиждень.

Біг

Прекрасне навантаження на серце, якщо з вашими колінами та щиколотками все гаразд. У цьому віці ви можете бігати часто та довго.

Йога

Цей вид фітнесу допоможе зняти стрес і зробить вас більш гнучкою. Ви можете почати займатися йогою з 2 разів на тиждень. Для цього навіть не обов’язково ходити в спортзал. Можна купити відеоуроки та займатися вдома самостійно.

Степ-аеробіка

Кілька разів на тиждень достатньо, щоб одержати необхідне навантаження. У цьому виді фітнесу багато залежить від тренера. Тому, перш ніж вирушити на тренування, поцікавтесь думкою тих, хто вже відвідує заняття.

© ThinkstockКікбоксинг

Хочете стати витривалою, гнучкою та впевненою в собі? Запишіться на кікбоксинг.

Фітнес у 30 років

У цьому віці треба підтримувати свою фігуру у формі, тренувати витривалість й одержувати додаткову енергію.
Йога

Йога підходить для будь-якого віку. Ви зможете зняти стрес і одержати енергетичну «підзарядку». Після 30 років оптимальний режим занять йогою – 2 рази на тиждень.

Біг

У 30 років краще почати бігати на довгі дистанції. Тривалі та неквапливі пробіжки тренують витривалість і підтримують вас у тонусі. Вибирайте для бігу тільки якісне взуття: ваші коліна та щиколотки треба берегти.

Велосипед

Їзда на велосипеді м’якше діє на суглоби, ніж біг. Крім того, це незамінне кардіотренування. А велосипед цілком може замінити велотренажер у вас вдома.

Силові вправи

Ці вправи допоможуть вам зберегти дівочу фігуру. Комплекс вправ обов’язково повинен містити в собі навантаження на стегна, сідниці та верхні частини рук.

Командні види спорту

Ви зможете не лише багато рухатися, а й одержувати задоволення від спілкування. Непогано займатися хоч би один раз на тиждень. Ви неодмінно одержите заряд енергії і тільки позитивні емоції.
 
Фітнес у 40 років

Після 40 років саме час почати тренувати своє серце. Навантаження повинні бути не надто інтенсивними,  але доволі тривалими.

© ThinkstockПлавання

Ходіть у басейн не менше чотирьох разів на тиждень. Плавання – відмінне кардіонавантаження. Непогано зайнятися й аквааеробікою.

Силові навантаження

У 40 років такі заняття допомагають зберігати тіло в тонусі та підтримувати потрібні об’єми. Зверніться до тренера, щоб він допоміг вам вибрати оптимальну вагу та навчив правильно виконувати вправи. 

Йога

2 заняття на тиждень допоможуть вам зберегти гнучкість і підтримувати м’язи в тонусі.

Вправи для зміцнення спини

У 40 років для жінок ці вправи стають особливо актуальними. Щоб зберегти поставу й позбутися болю, треба зміцнювати м’язи спини. Тому протягом тижня обов’язково знаходьте час для таких занять, тільки спершу порадьтеся з фахівцями.

Біг або ходьба

У 40 років корисно бігати підтюпцем, а найкраще – більше ходити пішки.

Велосипед

Велосипед або велотренажер – прекрасне кардіонавантаження після сорока років. Вони допоможуть вам тримати ноги в тонусі та зміцнять спину.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *