ТОП-7 секретів вічної бадьорості

Узимку через брак сонця, тепла і вітамінів наш імунітет ослаблений, а організм – дуже уразливий. Результат – підвищена стомлюваність, сонливість, знесилення і хронічна простуда. 

Щоб подолати зимову втому і не піддатися депресії, британські медики склали особливий план. Скористайся і ти порадами фахівців, щоб у зимові місяці залишатися бадьорою і енергійною.

1. Додай у раціон більше «розумних» білків: нежирного м’яса, риби, бобів.

2. Виключи «шкідливі» вуглеводи: тістечка, торти, згущене молоко тощо.

3. Забудь про фаст-фуд. Максимум, що ти можеш собі дозволити у ресторанах швидкого харчування, це пісні супи, овочі-гриль, запечену рибу, свіжі овочеві й фруктові салати.

4. Пий чай і фреші. Щодо першого, віддавай перевагу білому і трав’яному.

5. Скороти вживання кави. Вона заряджає енергією ненадовго, а потім настає так зване виснаження організму, що супроводжується роздратуванням, сонливістю й апатією.

6. Висипайся. Не секрет, що хороший сон робить твоє здоров’я міцнішим, а обличчя молодшим у будь-яку пору року. Але взимку фахівці радять спати на 1-2 години більше, ніж влітку. Тому, якщо зазвичай твоєму організму для повноцінного відпочинку потрібно 8 годин сну, в зимовий період без докорів сумління дозволяй собі спати не менше 10  годин.

7. Уникай темних кольорів, особливо чорного. Яскраві кольори у твоєму гардеробі та інтер’єрі не лише забезпечать тобі гарний настрій, а також захистять від стресу й зміцнять імунітет.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *