ТОП-5 причин, що терміново пора у відпустку: рекомендації психолога

ТОП-5 причин, що тобі пора у відпустку © depositphotos.com

Перший місяць літа вже позаду. Але часу на відпустку ще багато. Щоправда, наскільки терміновою є її необхідність для вас? Пропонуємо визначити це разом із психологинею та ведучою реаліті «Екси», яке восени стартує на Новому каналі, Наталею Єжовою. Вона зібрала ТОП-5 маячків, які говорять про нагальну потребу у відпочинку.

 • Не встигаєте виконувати всі обов’язки на роботі

 • Здавалося б, ви робите всі речі, що й завжди, але відбувається все значно довше, — каже психологиня. — Також швидше стомлюєтесь і не дороблюєте все до кінця.

 • Не можете переключитися

 • Ви приходите на роботу, займаєтеся своїми звичними обов’язками, а потім повертаєтеся додому й продовжуєте думати про роботу, — зазначає Наталя. — Навіть коли гуляєте, їсте чи проводите день із сім’єю, не можете переключитись і все одно думками — в роботі.

 • Забуваєте про дисципліну

 • Якщо ви зриваєте терміни та якість виконання своїх задач, це один з найяскравіших маячків, — пояснює Єжова. — Що знижує самооцінку та впевненість у собі та справляє негативний вплив не лише на роботу, а й на вас.

  Наталя Єжова © прес-служба

 • Злість і стрес

 • Якщо ці негативні емоції неможливо побороти, то вам точно час відпочити, — радить експертка. — Це впливає не лише на вас, а й на ваших рідних. Ви можете без причини кричати на чоловіка чи дружину, дитину, друзів, батьків. Насправді це просто стрес через перепрацювання і перевтому.

 • Нестача нових ідей

 • Якщо у вас на роботі немає не лише бажання щось робити, а й натхнення та нових ідей — це знак, — каже співведуча реаліті про стосунки. — Рутина з’їдає вас, падає ККД (коефіцієнт корисної дії), тож варто терміново запланувати відпустку.

  Якщо ти помітила за собою ці ознаки, неодмінно слід перезавантажитися.

  Вам відомий факт, що якщо у комп’ютер завантажити надто багато файлів, то він перестає працювати? Так само людський організм, — підсумовує Наталя Єжова. — Якщо не перезавантажувати час від часу всі процеси, то він теж може «зависати». Тож потурбуйтеся про те, щоб вчасно відпочивати та бути сповненими натхнення та сил для роботи. І не лише!

  Третій сезон реаліті «Екси» Новий покаже вже цієї осені. Аби не пропустити прем’єру, стеж за новинами телеканалу на сайті та у соцмережах.

  Наталя Єжова © прес-служба

  Раніше ми розповіли, чому смикає очі. Ти можеш дізнатися причини, чому небезпечно і до кого звертатися.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован.