Що їсти після тренування: секрет схуднення

Що їсти до і після тренування © depositphotos.com

Займаєшся спортом, часто ходиш на тренування і виконуєш вправи правильно, але видимого результату немає? Швидше за все, причина в неправильному харчуванні. Крім основних принципів здорового харчування, необхідно звертати увагу на те, яку їжу ти вживаєш (або не вживаєш) до і після занять спортом. Редакція tochka.net розповість, що їсти до і після тренування.

Почнемо з того, що тренуватися можна як вранці, так і ввечері. Але якщо перед йогою, наприклад, їжею можна знехтувати, то перед серйозним силовим навантаженням необхідно обов’язково поїсти, як і після нього.

Що їсти до і після тренування © depositphotos.com

  • Що їсти до тренування?

Тренування на голодний шлунок навряд чи принесе користь твоєму організму, який повинен відновитися після сну і/або підготуватися до фізичної активності. У той самий час їжа перед тренуванням повинна не тільки принести енергію організму, але і швидко засвоюватися. Білкова їжа (наприклад, яйця, курка, сир — не вимагають багато часу для приготування) — кращий варіант за годину до тренування.

  • Що їсти після тренування?

Якщо після тренування ти вирушаєш на роботу і дорога займає більше 30 хвилин, краще поїсти прямо у спортзалі — через півгодини після заняття. Прийми душ, приведи себе до ладу і поїж, аби відновити сили. Це може бути йогурт, сир, відварна курка з овочами, тунець, лосось. Щоб відновити сили після тренування, необхідно вжити не менше 1 грама білків на 1 кілограм ваги; вуглеводи (печена картопля, каша, фрукти); жири (хумус, горіхи, авокадо).

Що їсти до і після тренування © depositphotos.com

Крім того, під час тренування відбувається втрата рідини і, щоб її компенсувати, необхідно пити багато води.

Висновок: нехтувати їжею до і після тренування не варто. Перед заняттям спортом необхідно набратися сил, а після — відновити їх за допомогою їжі.

Нагадаємо, нещодавно ми розповіли, як накачати сідниці в домашніх умовах. Прості вправи дивись за посиланням.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *