Секрет стрункості від Влади Литовченко

Щоб не розвантажуватися, краще не навантажуватися – так вважає струнка та завжди розкішна Влада Литовченко, бызнесвумен і мати двох доньок, а в минулому «Міс Україна – 1995» і одна з сотні найкрасивіших жінок світу за версією журналу Playboy.

Спеціально для Lady.tochka.net Влада розповідає, як зберегти фігуру.

Владо, ви завжди маєте неперевершений вигляд. Розкажіть, у чому секрет вашої стрункості та краси.

– Люди, які зайняті улюбленою справою (а це може бути що завгодно), як правило у хорошій формі. Звісна річ, жінки, які чекають дива з неба і не докладають зусиль, як правило, розпливаються.

Особливо образливо за тих жінок, які до весілля тримають себе у формі. Вони знаходять час ходити в зал, стежити за собою, дотримуватися дієти. А після того, як вони втілюють так званий бізнес-проект «Весілля» в життя, зазвичай відбуваються метаморфози. Вони лінуються, перестають стежити за собою… І не дивно, що перетворюються на щось зовсім непривабливе.

Але ж «жінка» – це велике слово. Жінка – це особливо унікальне створіння, тендітне та прекрасне. І про це треба пам’ятати завжди.

– Спеціальної дієти у мене немає. Загалом не люблю дієти. Мені просто поталанило – я щаслива власниця хорошої генетики.

– Тобто в їжі ви себе не обмежуєте, вживаєте солодке та мучне без міри?

– Певна річ, це не так (усміхається). Намагаюся харчуватися правильно. Іноді дозволяю собі щось смачненьке, солоденьке, але в міру. Так, скажімо, я чітко регулюю та контролюю споживання їжі. Що й усім рекомендую. Хоч як сумно це звучить, але мала слушність Майя Плісецька: хочеш схуднути – треба менше їсти. А ми, на жаль, дуже багато їмо.

– Що думаєте з приводу ефективності популярних дієт?

– Уважаю, що секрет ефективності будь-якої дієти – це дотримання цієї дієти.  Через те, що кожен організм індивідуальний, вважаю, що кожна людина повинна сам (прислухаючись до себе) визначити, яка дієта для неї підходить. Особисто я не захоплююсь дієтами, але й не є їхньою противницею. Якщо дієта допомагає, то чом би і ні.

Як боретеся із зайвими кілограмами, якщо такі з’являються (наприклад, після свят із тривалими застіллями)?

– Якщо я набираю вагу, то йду в зал. І там коректую фігуру. І для здоров’я корисно, і для талії.

Чи дотримуєшся ти дієти, або у тебе є інший метод тримати тіло у формі?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *