Просте комплексне тренування для схуднення від фітнес-тренера: відео

Комплекс простих вправ для схуднення © depositphotos.com

Схуднення — це багатозадачна проблема, що ґрунтується на низькокалорійній дієті і постійному режимі спортивних вправ. Краще, щоб ці два пункти працювали разом і доповнювали один одного, адже без постійних тренувань тіло буде в’ялим, а без правильного харчування вага не буде зменшуватися.

Існує безліч вправ і цілих комплексів, які допомагають привести тіло в тонус. У гонитві за гнучким тілом фахівці рекомендують вибрати йогу або стретчінг. А якщо переслідуєш мету зміцнити м’язи і скинути зайві кілограми — фітнес-тренер Марія Будика поділилася комплексом з 19 вправ. За словами Марії, такі тренування спалюють калорії і допомагають виробляти гормони-нейромедіатори, які ще й покращують настрій.

Діставай свої найзручніші тренувальні кросівки, включай мотиваційний плейлист і готуйся побачити, як йдуть зайві сантиметри.

Вправа 1

Перш ніж приступити до тренування, необхідно трохи розім’ятися. Стрибаючи на місці почни розводити ноги в сторону. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 2

Продовжуй виконувати вправу, підключивши руки. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 3

Перестрибуючи з однієї ноги на іншу, почни піднімати коліна якомога вище, чергуючи їх по черзі. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 4

Нахили по сторонам найкраще формують талію і позбавляють від боків. Нахиляйся по сторонам якомога нижче, повторюючи вправи протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 5

Роблячи нахили додай до них скручування корпусом вперед. Це допоможе задіяти прямі м’язи живота. Повторюй вправу протягом 60 секунд, а після чого, повтори те ж саме в іншу сторону.

Джерело:

tochka.net

Вправа 6

Джерело:

tochka.net

Вправа 7

Зроби випад на одну ногу і опустися так, щоб коліно було зігнуте під кутом 90 градусів. У стрибку поміняй ноги і, м’яко опускаючись, зроби випад на іншу ногу. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 8

Присідання зі стрибком вгору добре допомагає зміцнювати м’язи стегон і сідниць. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 9

Подвійні присідання зі стрибком підтягують великі сідничні м’язи. Роби вправу протягом 60 секунд, перестрибуючи з одного боку на інший.

Джерело:

tochka.net

Вправа 10

Сядь і вприся долонями в підлогу, поставивши їх паралельно один одному. Перенісши вагу тіла на руки, відстав ноги назад, стаючи в планку. Стрибком повернись у вихідне положення і підстрибни вгору. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 11

Стань в планку на рівних руках і по черзі почни притягувати коліна. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 12

Розстав ноги і, відвівши коліна в сторони, спускайся вниз. Повертаючись у вихідне положення, зроби випад. Роби вправу по черзі міняючи ноги. Повторюй протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 13

Сядь і зроби упор на руки, поставивши ноги під кутом 90 градусів. Розгойдуючись почни по черзі витягати ноги, повторюючи вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 14

Сядь на сідниці вирівнявши спину і поставивши ноги на підлогу. Почни повертати корпусом по сторонам. Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 15

Ляг на спину і зігни ноги. Почни піднімати сідниці вгору, закріпившись в найвищому положенні на декілька секунд. Повторюй вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Вправа 16

Лежачи на спині зігни одну ногу в коліні, а другу почни витягати вгору. Роби вправу протягом 60 секунд, після чого поміняй ноги.

Джерело:

tochka.net

Вправа 17

Роби вправу протягом 60 секунд, після чого поміняй ноги.

Джерело:

tochka.net

Вправа 18

Роби вправу протягом 60 секунд, після чого поміняй ноги.

Джерело:

tochka.net

Вправа 19

Роби вправу протягом 60 секунд.

Джерело:

tochka.net

Раніше ми зібрали ТОП-10 корисних десертів.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *