Названо найвеселіші продукти

Зима – не найкращий час для дієти. Брак вітамінів – один із факторів виникнення депресивних станів. Медики пропонують боротися з нудьгою м’якшими методами, ніж, скажімо, медикаменти. А тому виділили цілу групу продуктів, які запросто покращують настрій.

Шоколад

Шоколад містить речовину фенілетиламін, який допомагає нашому організму виробляти ендорфіни (гормони щастя).

Крім того, зерна какао містять магній, який робить нервову систему стійкішою до виникнення стресу. До речі, чорний шоколад значно корисніший за його молочний різновид.

Банани

Банани містять алкалоїд харман, який викликає ейфорію й не викликає звикання. Банани радять вживати при хронічній утомі.

Сир

Амінокислоти тирамін, триктамін, фенілетиламін, які в надлишку містяться в твердому сирі, піднімають настрій. Найбільше вас розвеселить сир рокфор.

Вівсянка

Улюблена нами вівсяна каша містить «оптимістичний» вітамін тіамін, а також магній. Можливо, англійці, схильні до нудьги, саме тому вибирають вівсянку на сніданок?

Лосось

Ця ніжна риба містить чимало вітаміну D, а також жирних кислот омега-3, які вважаються найзапеклішими ворогами стресу.

Перець чилі

В основі цього перцю – речовина капсацин, яка пригнічує біль і піднімає тонус. До речі, саме він відповідає за пожежу в роті.

Насіння соняшника

Воно багате на клітковину та фолієву кислоту, які нормалізують роботу нервової системи. Та й сам процес поїдання насіння сприяє релаксації й налаштовує на особливу хвилю.

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *