«Можна було підготуватися»: Степанов розповів про заборону на продаж шкарпеток

Під час локдауна в Україні складно купити шкарпетки © depositphotos.com

Всі вихідні стрічки соцмереж наповнили фотографії з магазинів, в яких деякі товари були недоступні через локдаун. Українці скаржилися на неможливість купити посуд, іграшки, колготки, футболки та інші речі. Особливо обурювалися користувачі забороною на продаж шкарпеток.

Оце боротьба pic.twitter.com/23dFMPYL3k

— речник атÑо (@rechnikato) 8 ÑÐ½Ð²Ð°Ñ€Ñ 2021 г.

Сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував цю ситуацію. За його словами, про жорсткий карантин всіх попередили заздалегідь і потрібно було до нього підготуватися:

Тобто ми заздалегідь, за місяць розповіли і показали, що буде можливо в країні, а що — неможливо. Достатньо чітко розповіли. Наприклад, які товари будуть у вільному продажі і можна буде спокійно їх купувати. Які магазини будуть відчинені – які торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії, медичними виробами, лікарськими засобами, а які магазини будуть зачинені. І я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можливо було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині на цей час, —розповів Степанов.

Міністр також нагадав, що всі побутові товари можна купити онлайн і закликав усіх дотримуватися обмежень локдауна. Степанов зазначив, що карантинні обмеження були введені, щоб зупинити сплеск захворювань COVID-19, який очікується після свят.

 

Давайте дотримуватися всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така сама людина, як ви. Такі самі люди і члени Уряду, і президент країни.  Всі хочуть жити звичайне життя. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати, – сказав міністр.

Нещодавно ми також писали про статистику захворювань на коронавірус в Україні: Covid-19 виявили у понад 1 млн 110 тисяч осіб.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *