Коли немає часу: 7 ідей мінітренувань із ТікТоку

Класичне тренування може включати тривалу пробіжку або інтенсивні 60-хвилинні заняття фітнесом. Але ти цілком можеш отримати хороше тренування лише за 5 або 10 хвилин. Ця концепція мінітренувань стала цілим рухом у ТікТоку — хештег #miniworkout зараз має понад 3 млн переглядів та містить відео з простими вправами, які можна робити вдома. Якщо в тебе немає часу та енергії на тривале тренування, ці мікровправи можуть стати твоїми ідеальними помічниками.

Мінітренування, якими б короткими вони не були, все одно вважаються корисними. Для підтримки хорошої фізичної форми нам потрібно 150 хвилин активності на тиждень, і при цьому сукупні хвилини також враховуються. Навіть кілька хвилин вправ на день допоможуть зміцнити м’язи, покращити здоров’я серцево-судинної системи та підняти настрій. Єдине, що важливо враховувати – це розминка та затримка. Як і раніше, важливо приділяти час розслабленню м’язів до і після занять. А поки знайомся — 7 цілком здійсненних ідей мінітренувань з ТікТоку!

Тренування з трьома вправами для сідниць
Для цього мінітренування від @brittanypomfret просто розстели килимок і виконай розгинання стегон рачки, місток через стіну з кранчем, а потім підхід відведення в положенні стоячи. Виконуй по 15 повторень кожної вправи, щоб ефективно опрацювати сідниці, стегна та кор.

Швидке тренування на руки

Візьми пару гантелей та повторюй за @amy_m_grasso1, чиє відео стало дуже популярним. Спробуй коло підіймання рук з поперемінним жимом, зовнішнє обертання з боковим підйомом і поперемінний підйом уперед з вертикальною тягою. Виконуй кожну вправу 10 разів, а потім продовжуй свій день!

Мінітренування у ванній кімнаті

Наступного разу, коли чиститимеш зуби, спробуй підйоми навшпиньки, віджимання від стіни, присідання та підйоми ніг — як це робить тіктокер @zallibhai. Вона зазначає, що швидкі вправи можуть дати додаткову енергію, а також зміцнити силу та гнучкість. Повтори ці рухи пізніше — поки дивишся улюблене шоу, і так отримаєш повноцінне тренування.

10-хвилинне тренування преса з гантелями

Ця програма від @kaitlin.a.martin включає скручування корпусу, присідання з витягуванням рук над головою, тяги з високою планкою і серію махів ногами. Виконуй кожну вправу протягом 30 секунд без перерв між ними та повтори чотири рази (або стільки, на скільки вистачить часу та сил).

5-хвилинне тренування внутрішньої поверхні стегна

Тіктокер @cosmoniki поділилася цим тренуванням, яке допоможе пропрацювати внутрішню поверхню стегон всього за п’ять хвилин. Перший рух — підняття стегна у положенні лежачи на боці, потім зміна боку. Додай підйом ноги з цього положення та повтори по одній хвилині на кожну сторону. Закінчи присіданнями протягом однієї хвилини, потім попий води.

Мінітренування всього тіла

Для опрацювання всього тіла спробуй цей мікс від @xaqua.thingss. Тобі потрібно зробити 40 стрибків, 35-секундну планку, 50-секундні присідання біля стіни, 10 берпі, 1 хвилину бігу на місці, 40 скручувань та 5 віджимань. Так ти отримаєш трохи роботи руками, ногами та кардіо.

Мінітренування для початківців

Користувач TikTok @thefitnesshippie пропонує цю чудову схему для новачків. Візьми скакалку та виділи 5-10 хвилин для 15 стрибків з додатковим присіданням, 15 секунд балансування на одній нозі з кожного боку, 20 бічних стрибків та 20 секунд повільних стрибків. Зроби 30-секундну перерву між раундами, повтори чотири рази, і все готове! Ти пропрацюєш ноги та сідниці, а також покращиш свою кардіо-витривалість завдяки стрибкам.

Раніше ми писали про найнебезпечніші дієти: як худнути не треба.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *