Карантин в Україні можуть продовжити до листопада

Надзвичайний стан в Україні: що не можна буде робити © Depositphotos

Карантин в Україні можуть продовжити до 1 листопада (на жаль, це не жарти). Таку пропозицію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді під керівництвом президента України Володимира Зеленського.

Президент підтримав таку пропозицію у зв’язку з ростом кількості заражених коронавірусом. Зазначимо, що за останню добу в Україні 1658 нових випадків, а загальна кількість заражених перевищила 108 тисяч. Водночас президент акцентував увагу на тому, що карантин буде адаптивним.

Але карантин має залишатися адаптивним і необтяжливим для підприємців. Малий і середній бізнес повинен мати можливість правильно організувати роботу в нових умовах підкреслив Президент.

На нараді зазначалося, що у світі також спостерігається зростання показників захворюваності COVID-19, тому український уряд розробляє регламент заборони на в’їзд в Україну іноземних громадян з країн, що потрапляють в «червону зону» епідемії, терміном на 30 днів. Ця заборона не торкнеться водіїв транзитного транспорту і представників гуманітарних місій.

Також Володимир Зеленський зазначив, що для громадян сусідньої Білорусі слід передбачити спрощені умови в’їзду в Україну.

Як ми можемо заборонити в’їзд білорусам, особливо з огляду на вкрай напружену внутрішньополітичну ситуацію в них? Думаю, що треба розумно прописати полегшені умови в’їзду білорусів до нас. Це дуже делікатна тема — треба враховувати все заявив президент України.

Раніше ми розповідали про те, як відрізнити коронавірус від алергії.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *