Кір в Україні: МОЗ зробило термінову заяву

Кір в Україні: МОЗ зробило термінову заяву © facebook.com/moz.ukr

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я України зробила важливу заяву в зв’язку з поширенням корі. Як повідомлялося раніше, з початку 2018 року на кір захворіло понад 52 тисячі українців. А уникнути захворювання можна, за даними Міністерства охорони здоров’я, лише за допомогою вакцинації.

Всього з початку року на кір захворіли 52349 осіб (19349 дорослих і 33000 дітей). Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності пише прес-службі МОЗ.

Кір в Україні досягла найбільшого рівня там, де найменший рівень планової вакцинацією. Високі показники захворюваності: у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській, Вінницькій та Чернівецькій областях.

У прес-службі Міністерства охорони здоров’я також називають і трагічні дані: з початку 2018 від ускладнень, пов’язаних із захворюванням на кір померли 16 осіб (з них – 12 дітей і четверо дорослих).

МОЗ рекомендує пройти вакцинацію від корі, щоб уникнути негативних наслідків епідемії.

Показник захворюваності на кір продовжує зростати. За минулий тиждень захворіли 2870 українців, а з початку року -…

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Середа, 26 грудня 2018 р.

Нагадаємо, що епідемія грипу в Україні 2018 вже розпочалася. Дізнайся, який грип 2018 у Україні, як його розпізнати і перемогти у дітей і дорослих.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *