Як схуднути за місяць

Як схуднути за місяць? Ті, хто бажають знизити вагу, дуже часто задають це питання, тому що ставлять собі саме такі часові рамки для цієї мети. Однак правильніше не обмежувати себе жорсткими термінами, а шукати спосіб, який допоможе схуднути ефективно і безпечно, без голоду і надмірного навантаження для організму.

Дієтологи аргументовано стверджують – зниження ваги має бути безпечним, комфортним і персоніфікованим.

Швидкі екстремальні дієти «виходять з моди», поступаючись місцем більш адекватному підходу – змінам в харчуванні та способі життя, які дозволять організму перебудуватися і позбутися зайвих жирових відкладень без стресу і перевантажень.

Що значить персоніфікований підхід до схуднення? Це пошук відповіді на питання, чому саме у вашому випадку виникла зайва вага, і що потрібно робити для її нормалізації у вашому конкретному випадку, а не для середньостатистичної особи, яка худне.

Але, якщо все ж говорити про терміни. Чи можна схуднути за місяць? Чи достатній це період, щоб позбутися зайвих кілограмів?

Відповідь на це питання така ж індивідуальна, як і вихідні умови: причини проблем з вагою, кількість зайвої ваги, вік, стан здоров’я і т. д.

Для здорової людини з невеликою зайвою вагою (2-4 кг) і місяця може бути цілком достатньо, щоб домогтися бажаного результату. Якщо ж вага значно перевищує норму, і є проблеми зі здоров’ям, знадобиться більш тривалий період. Однак і 30-ти днів цілком достатньо, щоб відчути перші результати і те, як зміни в харчуванні впливають на ваше самопочуття і зовнішній вигляд.

Зміни в харчуванні, які допоможуть схуднути

Яким повинен бути підхід до схуднення, щоб за місяць отримати видимі результати?

В першу чергу необхідно переглянути харчування. Багато хто вважає, що досить рахувати та обмежувати калорії, щоб схуднути.

Зайва калорійність їжі дійсно провокує набір зайвої ваги, але тільки підрахунок калорій не дасть бажаного результату.

Необхідно не тільки стежити за калорійністю, але і за збалансованістю раціону, забезпечити регулярний режим прийому їжі, достатнє вживання рідини, нормалізувати сон і т. д. І це, окрім спеціальних лікувальних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я, якщо причиною надмірної ваги є проблеми зі здоров’ям.

Тому дієту, з урахуванням всіх особливостей вашого організму, допоможе розробити тільки фахівець. Але загальні рекомендації для здорової людини такі:

  • Максимально обмежте або виключіть з раціону кондитерські вироби, фаст-фуд, снеки, білий хліб і здобу, жирну і смажену їжу. Додайте в меню більше овочів і фруктів, запечених страв, зернових каш. Якщо без солодкого дуже важко, дозволяйте собі кілька кубиків чорного шоколаду.
  • Вживайте білки рослинного і тваринного походження. Особливо актуальна морська риба: це не тільки білок, але і йод, фосфор кальцій, ненасичені жирні кислоти.
  • Обов’язково пийте воду. Якщо немає протипоказань – 1,5-2 л води на добу. Від солодких напоїв і соків краще відмовитися, і обмежити кількість цукру в чай ​​і каву. Не варто захоплюватися також солодкими йогуртами, в них найчастіше надлишок цукру, добавок і мінімум якісного кисломолочного продукту.
  • Плануйте сніданок, обід і вечерю в один і той же час і постарайтеся постійно дотримуватися свого режиму харчування.
  • Зменшіть розміри порції, але додайте ще 1-2 легких прийоми їжі (перекуси), під час яких можна з’їсти несолодкий йогурт, кефір, шматочок твердого сиру середньої жирності, сир, фрукти або овочі.
  • Почніть більше рухатися. Можна піти в спортзал, а можна просто влаштовувати піші прогулянки щовечора і робити зарядку вдома вранці. Стати стрункішою і схуднути допоможуть біг, стрибки, присідання, віджимання. Якщо до цього ви не займалися спортом – з приводу оптимальних видів спорту і навантажень краще проконсультуватися з фахівцем.
  • Забудьте про те, що ви худнете. Не позиціонуйте зміни в житті як дієту і спорт заради схуднення. Думайте про зміни глобально. Ви починаєте вести здоровий спосіб життя – це позитивно і приємно. Скоро ви це побачите і відчуєте!
  • Забезпечте собі 7-8 годин повноцінного сну. Дослідження показали, що ймовірність набору зайвої ваги у людей, які сплять менше ніж 5 годин на 73% вища, ніж у тих, хто спить 7 годин. При нестачі сну зростає рівень гормону греліну, який відповідає за апетит.

Зміни в способі життя і харчування повинні допомогти вашому організму «включитися» в процес схуднення. Однак, щоб процес зниження ваги був максимально комфортним і ефективним, потрібна допомога фахівця – лікаря-дієтолога, при наявності хронічних захворювань – можливо, також консультація профільного спеціаліста.

Дієтологи DietCenter забезпечать максимально комфортний і ефективний процес схуднення, проведуть необхідні дослідження, з’ясують причини появи зайвої ваги, розроблять персональну програму з оптимальними для вас термінами зниження ваги і планом харчування.

А для тих, кому хочеться більшої свободи дій, в DietCenter розроблена гнучка персональна програма схуднення. В рамках даної програми лікар-дієтолог також розробить для вас персональну дієту і план заходів для нормалізації ваги і здоров’я на підставі результатів діагностичних досліджень і харчових вподобань, але у вас буде можливість самостійного вибору меню для схуднення.

Хочете худнути комфортно і ефективно? Зателефонуйте в DietCenter прямо зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *