Як схуднути восени

1. Боді-слім (Body-slim)

Якщо хочеш схуднути, позбутися набридливих складок на талії, підтягти м’язи живота, зменшити обсяг стегон — вибирай тренування Body-slim.

Це авторська фітнес-програма майстра Діни Олійник, тренера одного з київських клубів (т. 068-595-58-06).

– Це комплексна система тренувань, що дає змогу досягти фізичної досконалості, краси та гармонії тіла. Кожне тренування Body-slim побудоване на динамічному чергуванні вправ степ-аеробіки, hi-low-аеробіки, силової аеробіки, стретчингу, фітбол-тренінгу й спрямоване на корекцію жіночої фігури, розвиток витривалості, гнучкості та пластичності тіла, стабілізацію обміну речовин, нормалізацію ваги, а також на ретельне опрацювання «проблемних зон», – говорить тренер.

– Займатися Body-slim — означає будувати ідеальну фігуру. Регулярні аеробні шейпінг-тренування – найефективніший механізм для зниження кількості жиру в організмі. Крім того, вони благотворно позначаються на емоційному стані, протидіючи стресам і депресіям, – продовжує Діна.

Заняття складаються з різноманітних вправ, спрямованих на пропрацювання та коректування проблемних зон фігури. Наприклад, підтягнення м’язів черевного преса, розвиток гнучкості й еластичності м’язів, покращення постави, зміцнення спини, м’язового корсета.

При регулярних тренуваннях Body-slim результат помітний уже через місяць:  зменшуються обсяги талії, стегон і сідниць;  тіло стає витонченішим і стрункішим;  м’язи робляться більш еластичними; суглоби набувають більшої рухливості, в результаті чого збільшується гнучкість;  підвищується витривалість організму; покращується настрій, минає втома, напрацьовується запас сил і енергії (яких зазвичай бракує після робочого дня).

Вартість одного заняття: 35 грн. (при купівлі абонементу – дешевше).
Тривалість заняття: 60 хв.

2. Фітбол (фітнес-тренування з великим гумовим м’ячем)

– Фітбол-тренування допомагають  розвинути гнучкість, зробити ефективну і правильну розтяжку спинних і черевних м’язів. А також за досить короткий час зробити фігуру стрункішою, поліпшити поставу, позбавитися від зайвих сантиметрів на талії і накачати прес, – говорить Даша Світлична, тренер столичного спорт-клубу.

Крім того,  завдяки тренуванням із фітнес-м’ячем зміцнюється серце, нормалізується тиск, покращується координація і робота вестибулярного апарату, покращується робота легенів.

Вартість у Києві:

фітбол-тренування — 35 грн. (м’яч видають на час заняття)
тривалість заняття: 60 хв.
покупка фітболу в спортивному магазині — 135 грн.
насос для накачування фітболу— 40 грн.

3. Аквааеробіка

Суть: під час тренування працює вся мускулатура тіла. Вправи доволі динамічні та різноманітні, виконуються в басейні під ритмічну музику.

Зверни увагу, водний фітнес не лише зміцнює тіло, але і є одним із найшвидших способів позбутися целюліту та знизити вагу.
Кому підходить: усім, хто хоче стати стрункішою та забути про «апельсинову» шкірку на стегнах і сідницях. А також зміцнити імунітет і оздоровитися.

Як спосіб тримати себе в тонусі та не втратити (відновити) форму аквааеробіка підходить вагітним жінкам, людям, які страждають від ожиріння та серцево-судинних захворювань, а також фізично ослабленим і літнім.

Середня вартість у столиці: 55 грн.
Тривалість заняття: 45 хв.
 
4. Латина або контемпорарі (contemporary dance)

Суть латини: під час танцювального тренування добре пропрацьовуються м’язи ніг, спини, живота, рук і плечового пояса. Темпераментні латиноамериканські або рухливі клубні танці формують гарну фігуру, сприятливо впливають на хребет, виправляють поставу, роблячи тіло гнучким і пластичним.

Суть контемпорарі: це справжній театр, у якому служать душа, тіло й фантазія. Під час тренувань ти опануєш рухи йоги, балетної класики, латини, тань-цзи тощо. А також навчишся імпровізувати, щоб знайти та показати в танці своє «Я».

Кому підходить: усім, хто хоче не лише схуднути, а й розбудити в собі жіночність, артистичність і сексуальність.

Середня вартість у столиці: 35 грн.
Тривалість заняття: 60 хв.

5. Степ-аеробіка

Суть: це доволі динамічне тренування, спрямоване на швидке зниження ваги, зменшення жирового прошарку в організмі та покращення роботи серця та системи дихання. Під час заняття аеробні вправи виконуються під музику на степ-платформі (є кілька ступенів складності, залежно від рівня підготовки).

Кому підходить: усім, хто хоче швидко знизити вагу, без нарощування об’ємів, підвищити витривалість організму, поліпшити координацію, накачати прес, зміцнити м’язи нижнього пояса та підвищити активність.

Середня вартість у столиці: 35-50 грн.
Тривалість заняття: 60 хв.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *