Як схуднути в талії

Тонка жіноча талія була символом красивої фігури в усі часи. І це не дивно – струнка талія створює більш витончений і граціозний силует.

Однак ця частина тіла найбільш «чутлива» до появи зайвих кілограмів. Відкладення надлишків жиру у багатьох жінок в першу чергу відбувається саме в цій зоні. Крім того, жирові відкладення в області талії можуть свідчити про певний тип ожиріння, при якому «страждають» внутрішні органи і наявний високий ризик розвитку супутніх захворювань.

Тому пошук відповіді на питання «Як схуднути в талії» і «Як швидко спалити жир з талії» важливий не тільки для збереження краси, а й, в першу чергу, здоров’я.

Яким повинен бути об’єм талії?

Вважається, що об’єм талії повинен бути не більше 80 см у жінок і не більше 94 см у чоловіків. Якщо ваші показники перевищують норму, це може свідчити про надмірну вагу. Якщо ж обхват талії у жінок вищий 88 см, а у чоловіків вищий 102 см – за таких показників часто діагностується ожиріння.

Самостійно визначити, чи є привід турбуватися, можна за допомогою показника співвідношення об’єму талії до об’єму стегон – цей показник фахівці називають «Індекс талія/стегна».

Незважаючи на достатню простоту розрахунку цього показника – він має важливе значення – дозволяє визначити тип розподілу жирових відкладень на тілі. За допомогою даного коефіцієнта можна оцінити ступінь ризику розвитку ожиріння, що в результаті може спровокувати і інші серйозні захворювання.

Якщо у вас відношення об’єму талії до об’єму стегон більше 1-го для чоловіків і більше 0,8 для жінок – це привід для занепокоєння, особливо, якщо вага значно перевищує норму.

Перевищення цих показників може говорити про абдомінальний тип розподілу жирової тканини, який характеризується жировідкладенням в області талії і живота, є найбільш небезпечним варіантом розташування жиру, підвищуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань (атеросклерозу, ішемічної хвороби, інсульту), діабету II типу, а також порушення жирового обміну.

У такій ситуації важливо не тільки повернути стрункість талії. Наявність надмірної ваги свідчить про порушення в роботі всього організму, є медичною проблемою і вимагає консультації та допомоги фахівця.

Для пошуку ефективних методів для «схуднення в талії» важливо виявити причину появи зайвих кілограмів, визначити вашу індивідуальну норму значення здорової ваги, характер локалізації жирових відкладень з оцінкою ступеня ризику розвитку супутніх захворювань.

У будь-якому випадку, щоб схуднути в талії, потрібно знизити загальну вагу. Для цього необхідно розробити заходи, спрямовані на відновлення здоров’я і безпечне зниження маси тіла зі стійким тривалим результатом. У цьому вам допоможе консультація лікаря-дієтолога.

Оскільки при самостійному зниженні ваги рідко вдається досягти значних результатів. Після жорстких низькокалорійних дієт великий ризик виникнення додаткових проблем зі здоров’ям. Крім того, до 75% людей, що дотримувалися низькокалорійної незбалансованої дієти для схуднення, набирають більшу частину з втраченої ваги після завершення дієти.

Але якщо у вас невелика зайва вага, ви можете виконувати рекомендації для схуднення в домашніх умовах.

Харчування, яке допоможе схуднути в талії


Знизити вагу і схуднути в талії вам допоможе виконання рекомендацій для «оздоровлення» раціону:

  • Починайте день зі здорового сніданку. Доведено, що люди, які снідають щільно і здоровими продуктами, рідше переїдають ввечері.
  • Їжте часто і невеликими порціями. Оптимально – три основних прийоми їжі і 1-2 перекуси. Але для перекусів також потрібні здорові продукти: несолодкий йогурт, фрукти, горіхи, нежирний твердий сир, кисломолочний сир.
  • Вибирайте корисні жири – відмовтеся від продуктів з гідрогенізованими жирами (трансжирами): маргарини, тістечка з кремом, жирні печива. Додайте в меню продукти, що містять корисні ненасичені омега-3 жирні кислоти (жирні сорти риби, лляна і ріпакова олія, горіхи).
  • Вживайте більше клітковини – нею багаті овочі і фрукти, а також цільнозернові крупи і бобові.
  • Стежте, щоб в меню було досить білкової їжі (нежирне м’ясо, яйця, кисломолочний сир).
  • Відмовтеся від солодких і газованих напоїв, знизьте кількість цукру, який ви додаєте в чай, каву, компоти. Виключіть з меню торти, тістечка і молочний шоколад.
  • Пийте більше звичайної води. Вода необхідна для нормального протікання обмінних процесів. Вживання достатньої кількості води сприяє зниженню підвищеного апетиту.


Вправи, які допоможуть схуднути в талії

Схуднути в талії допоможуть і спеціальні вправи. В першу чергу ваша увага має бути сфокусована на прямих і поперечних м’язах живота, підтягуючи їх, ви створите своєрідний корсет з тонкою талією. Подібні вправи можна знайти на заняттях пілатесом або йогою. Або ж ви можете робити вправи для схуднення в талії в домашніх умовах.

Вправи для схуднення в талії в домашніх умовах:

  • Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, поставте ступні на підлогу. Заведіть руки за голову і піднімайте корпус вгору. Зробіть скрутку вліво, потім вправо. Поверніться в положення лежачи, потім повторіть вправу 10 разів.
  • Ляжте на правий бік. Упріться в підлогу правою рукою і витягніть ноги, права ступня на лівій. У такому положенні повільно відірвіть таз від підлоги. Продовжуйте утримувати вагу тіла на правій руці і ступнях. Постарайтеся протриматися в такому положенні 10-15 секунд. Повторіть цю вправу для схуднення талії 5 разів для кожної сторони.
  • Ляжте на спину. Підніміть ноги вертикально, при цьому руки залиште уздовж тіла. Повільно опускайте і піднімайте прямі ноги.
  • Крутіть хула-хуп. 10 хвилин в день буде достатньо, щоб допомогти в усуненні зайвого жиру з талії.
  • Танцюйте. 20-30 хвилин енергійних танців в домашніх умовах допоможуть включити в роботу більшість м’язів, спалити калорії і зробити тоншою талію.

Для тих, хто потребує естетичної корекції фігури, в DietCenter розроблена спеціальна програма: «Локальне жироспалювання». На основі цієї програми для вас буде складено індивідуальний план харчування, який дозволить знизити вагу і відкоригувати проблемні зони.

Хочете схуднути? Запишіться на консультацію в DietCenter прямо зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *