Як схуднути в офісі?

Щоб завдяки сидячій роботі не перетворитися на колобка, вивчай експрес-програму з фітнесу, запропоновану кращими тренерами відомого київського спорту-клубу. Зайву вагу можна перемогти навіть сидячи за комп’ютером, із телефоном у руці та на нараді із шефом. Головне – бажання;) Отже, уперед!

1. Для струнких ніжок

Сидячи за робочим столом, під час виконання чергового завдання керівництва або планової «текучки», підніми стопу на носочки, опусти на п’яточки. Так ти підкачаєш литкові м’язи та нижнього черевного преса. Починай вправу повільно, поступово збільшуючи ритм. Роби не менше 3-х підходів. Якщо відчуєш приємний біль в ікрах або легке поколювання, не сумнівайся – ти виконуєш усе правильно.

2. Для преса

Глибоко вдихни і втягни живіт, завмри на кілька секунд, потім видихни. Під час цієї вправи працюють м’язи середнього та верхнього черевного преса. Виконуючи цю нескладну вправу, тобі все-таки доведеться докласти зусиль. Просто «вдих-видихом» ти не відбудешся;) Втягуючи живіт, ти неодмінно повинна відчути, як напружуються/скорочуються м’язи преса. Після видиху одразу роби вдих, не даючи м’язам преса відпочивати. Вони повинні бути постійно напруженими.

3. Для сідниць і стегон

Вправа підходить тим, хто не соромиться своїх колег або працює в окремому кабінеті. Стань одним коліном на стілець, другу ногу тримай у висячому положенні, прямо. Рівновагу можеш підтримувати, тримаючись за спинку стільця. Піднімай вільну ногу догори та повільно опускай. Вправу слід повторити 20-25 разів на кожну ногу, і обов’язково зробити не менше 3-х підходів.

4. Для преса та сідниць

Сядь на край стільця, ноги витягни та постав на п’яточки перед собою. Руками можеш триматися за сидіння стільця. Плавно піднімай ноги догори, розводь у сторони, наче креслиш півколо, і постав на підлогу. Потім такі ж напівкола «кресли» в зворотну сторону, повертаючись у вихідне положення.

5. Для талії

Сидячи за робочим столом, візьми в руки щось важче за мобільний або чашку з кава (наприклад, товсту книжку, пляшку з водою). Витягни руки вперед, не згинаючи в ліктях, роби повороти вправо-вліво, напружуючи бічні м’язи. Виконуй повороти не менше 20 разів у кожну сторону, роби 2-3 підходи/

6. Для постави

Виконуй сидячи або стоячи. Підніми плечі, відведи назад, намагаючись з’єднати лопатки, повернися назад і опусти плечі. Роби не менше 25 разів.

7. Для рук

Візьми в руки книжку (або будь-який інший предмет вагою більше 300 грамів) і підніми над головою. Згинай назад до хребта та розгинайся. Виконуй вправу повільно, повністю випрямляючи руки.

Як вважаєш, щоб не набирати зайву вагу, слід займатися фітнесом чи менше їсти?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *