Як схуднути при частих відрядженнях

Як схуднути, якщо часто доводитися їздити у відрядження? Це питання з кожним роком задають все більше людей. Висока зайнятість на роботі, постійні роз’їзди і відрядження – досить поширене явище для сучасної ділової людини.

Подібне життя «на колесах» найчастіше характеризується відсутністю повноцінного і регулярного харчування, тривалими перервами в їжі, які чергуються з переїданням, переважно у вечірні години; перекусами фаст-фудом на ходу.

Такий стиль харчування є звичним для більшості людей у ​​відрядженні, проте з часом це призводить до проблем зі здоров’ям і захворювань – таких як гіпертонія, діабет, варикозне розширення вен, артроз, до набору зайвої ваги і т. д.

Коли вага тіла значно перевищує норму, а самопочуття відчутно погіршується, ми замислюємося про необхідність схуднути. Але як схуднути при частих відрядженнях?

Як оздоровити харчування у відрядженні

Досить поширена думка, що поєднати постійні відрядження і правильне харчування неможливо, і схуднути тому, хто часто перебуває в поїздках, за допомогою зміни харчування не вийде. Але це не так.

Безумовно, забезпечувати здорове харчування і домогтися зниження ваги під час відрядження складніше, ніж під час «осілого» життя. Немає поруч звичних магазинів з потрібними продуктами, в більшості випадків відсутня можливість приготувати здорову гарячу їжу, інший режим роботи і відпочинку, виникає необхідність харчування в дорозі і багато іншого.

Проте, схуднути за умов частих відряджень цілком реально. Почніть з аналізу того, як і чим ви харчуєтеся під час поїздки, і зробіть корективи, які допоможуть «оздоровити» ваш раціон.

  • Плануйте. Заздалегідь сплануйте, де і коли у вас будуть прийоми їжі. Якщо у відрядженні ви зупиняєтеся в одному місці на кілька днів, з’ясуйте, чи є поблизу їдальні або кафе, де пропонують здорову їжу.
  • Забезпечте собі 3 основних прийоми їжі в день. Щоб не набирати вагу, процес надходження, перетравлення і засвоєння їжі повинен бути поступовим. Якщо з’їсти денну норму їжі за 1-2 прийоми, то організму буде важко переварити такий обсяг – система травлення не зможе забезпечити необхідні ферменти. Крім того, за один прийом їжі може засвоїтися певна кількість необхідних мікро- і макроелементів. Коли за один раз Ви з’їдаєте занадто багато, замість бадьорості і почуття насичення можете відчути втому, сонливість, «заробити» печію та інші проблеми з травленням.
  • Враховуйте витрати енергії і звертайте увагу на кількість калорій. Ваш раціон не повинен містити велику кількість жирних і висококалорійних продуктів, надлишок калорій організм «запасе» у вигляді жирових відкладень.
  • Пийте достатню кількість води. Завжди тримайте під рукою пляшку з водою, намагайтеся не вживати солодкі газовані напої і соки промислового виробництва, обмежуйте вживання кави і алкоголю.
  • Не їжте незвичну їжу і їжу сумнівної якості. Такі продукти можуть спровокувати проблеми з шлунково-кишковим трактом, стати причиною харчового розладу.
  • Обмежуйте вироби з борошна і солодке. Не використовуйте солодощі і випічку для перекусів. Ці продукти – одна з основних «перешкод» стрункості. Використовуйте в якості перекусів несолодкі йогурти, фрукти.

Ці рекомендації допоможуть оздоровити Ваш раціон у відрядженні.

Але, якщо зайва вага вже є, щоб схуднути при частих відрядженнях, лише цих рекомендацій недостатньо.

Щоб схуднути при постійних поїздках, зверніться за консультацією до дієтолога. В цьому Вам допоможуть фахівці медичного дієтологічного центру здоров’я та смачної дієти DietCenter.

Дієтологи DietCenter з’ясують причини зайвої ваги у Вашому конкретному випадку, врахують особливості Вашого організму, харчові звички, режим роботи і підготують індивідуальні рекомендації щодо харчування, які допоможуть схуднути, незважаючи на часті відрядження.

Разом з DietCenter Ви зможете повернути вагу в норму і навчитеся правильно харчуватися навіть при високій завантаженості на роботі і постійних роз’їздах.

Зателефонуйте в DietCenter і отримаєте консультацію просто зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *