Як схуднути на 15 кілограмів

«Як швидко схуднути на 15 або 20 кілограм?» – таке питання досить часто чують дієтологи. Але ще частіше це питання спрямоване до просторів інтернету, в пошуках рецептів, які допоможуть швидко в домашніх умовах прибрати зайві кілограми.

Знайти диво-дієту, «посидіти на ній» місяць або 2 тижні і позбутися 15 кг – такі бажання багатьох, хто вирішив схуднути.

Такі цілі зрозумілі, але мало досяжні. Скільки людей, обмежуючи харчування до напівголодного стану, тренуючись до знемоги, перемагаючи себе, худнули на 5-10 кг, а потім набирали 15-20, втрачаючи віру в себе і відмовляючись від мети позбутися зайвої ваги.

15 кілограмів жирової тканини – це немало, для середньостатистичної жінки – це близько 20% всієї маси тіла та більше. Позбутися такої ваги – не те ж саме, що скинути 2-3 кілограми.

Жирова тканина – це різновид сполучної тканини, що має своє фізіологічне значення і виконує важливі функції в організмі: накопичення енергії, термоізоляції, механічного захисту. Це важливий орган ендокринної системи, в ній виробляються такі важливі гормони, як лепнин та естрогени.

При постійному надмірному надходженні енергії з їжею розвивається дисфункція жирової тканини, що і є основою для виникнення ожиріння і розвитку метаболічних порушень і захворювань, які відбуваються при надмірному накопиченні жиру в організмі. Тому просто прибрати таку значну частину жирової тканини за 2 тижні або місяць навряд чи вийде.

Знижувати вагу у випадках, коли вона на 15 або 20 і більше кілограмів перевищує норму, потрібно адекватними заходами, які враховують стан здоров’я, з багатоплановою лікарською підтримкою, під контролем лікаря-дієтолога.

Щоб ефективно схуднути на п’ятнадцять кілограмів, важливо діагностувати причини зайвої ваги. Причини можуть бути різні: як фізіологічні, так і психологічні. Наприклад, зайва вага може накопичуватися в результаті емоційного переїдання, коли таким чином, ви намагаєтеся допомогти собі пережити стреси. Причиною можуть бути і порушення гормонального фону або інші проблеми вашого організму.

Лікар-дієтолог з’ясує причини і фактори, що впливають на накопичення зайвих кілограмів, і вже з урахуванням цієї інформації розробить план корекції ваги.

Розуміння причин набору ваги – значний крок на шляху до подолання проблеми. Але важливо не тільки розробити ефективну програму для схуднення на певний період, а виробити спільно з дієтологом оптимальну для вас систему харчування, яка допоможе не лише схуднути на 15 кілограмів, але й успішно утримувати бажану вагу в подальшому.

Для цього, крім корекції харчування, знадобиться навчитися правильно реагувати на стресові ситуації, приділяти увагу відпочинку, навчитися піклуватися про себе, обирати здорові продукти, здорові способи приготування, слухати свій організм і допомагати зберігати йому рівновагу, щоб не довелося шукати чергові супер-дієти для швидкого схуднення на 15 кілограмів в домашніх умовах.

Важлива і мотивація. Не просто мрії про схуднення, а обдумане рішення. Підтримати мотивацію протягом періоду зниження ваги допоможуть розумні цілі, ведення щоденника, не надто суворе ставлення до себе. Якщо не втрималися і з’їли щось зайве – не варто морити себе голодом – продовжуйте дотримуватися вашого плану харчування.

При зниженні ваги з дієтологом такі відступи від дієти є частиною дієтологічної програми. Так в програмі схуднення DietCenter передбачені нерегламентовані дні, коли ви зможете дозволити собі не дієтичне меню, а також смачні розвантажувальні дні – на морозиві, на фруктах і т. д., коли ви зможете насолодитися улюбленим продуктом і при цьому позбавлятися зайвих кілограмів.

Це ще одна важлива перевага схуднення з дієтологом – вам не потрібно відмовлятися від усього що ви любите, голодувати, виснажувати себе спортивними тренуваннями.

Індивідуальна дієтологічна програма для зниження ваги DietCenter – гнучка, підлаштовується під ваші уподобання, особливості життєвого стилю, дозволяє харчуватися звичними продуктами і жити звичайним життям.

Спалювати зайві жирові відкладення допоможе і фізична активність. Це можуть бути посильні спортивні заняття: біг, плавання, танці, спортивні ігри або просто ходьба. На певному етапі корекції ваги в DietCenter лікар-дієтолог розробить для вас і індивідуальні рекомендації з фізичної активності.

В результаті зайва вага піде, а знання, навички і здорові звички залишаться з вами назавжди, і вам не потрібна буде чергова швидка дієта і пошуки відповіді на питання: «як схуднути на 15 кг».

Зателефонуйте в DietCenter і отримаєте консультацію просто зараз!

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *