Як швидко схуднути? Тренування Body-Slim!

Це нове й ефективне рішення в боротьбі із зайвою вагою, справжня новинка у світі фітнесу.

Body-slim — це комплексна система тренувань, що дає змогу досягти фізичної досконалості, краси та гармонії тіла. Кожне тренування Body-slim побудоване на динамічному чергуванні вправ степ-аеробіки, hi-low-аеробіки, силової аеробіки, стретчингу, фітбол-тренінгу й спрямоване на корекцію жіночої фігури, розвиток витривалості, гнучкості та пластичності тіла, стабілізацію обміну речовин, нормалізацію ваги, а також на ретельне опрацювання «проблемних зон».

– Займатися Body-slim — означає будувати ідеальну фігуру. Регулярні аеробні шейпінг-тренування – найефективніший механізм для зниження кількості жиру в організмі. Крім того, вони благотворно позначаються на емоційному стані, протидіючи стресам і депресіям, – розповідає тренер одного з київських спортивних клубів Діна Олійник (т. 068-595-58-06).

Заняття складаються з різноманітних вправ, спрямованих на пропрацювання та коректування проблемних зон фігури. Наприклад, підтягнення м’язів черевного преса, розвиток гнучкості й еластичності м’язів, покращення постави, зміцнення спини, м’язового корсета, а також:

– Fit ball (фітбол) — різні вправи із силовим ефектом на «швейцарських м’ячах» (великі надувні гумові м’ячі) для тонкої талії, пружного преса, струнких стегон і гомілок, а також для зміцнення всіх м’язів тіла;

– Стрейчинг – вправи на розтягування та розслаблення м’язів усього тіла, що дає змогу активно та безпечно підвищити еластичність м’язів, збільшуючи витривалість суглобів.

– Степ-аеробіка — динамічні рухи (степ-крок), завдяки ритму яких калорії у твоєму організмі спалюються найшвидше. Для посилення ефекту тренування може відбуватись на степ-платформі. Основне навантаження припадає на нижню частину тулуба, а степ-кроки допомагають підвищити тонус м’язів.

– Аеромікс – дуже швидкі рухи, своєрідна комбінація аеробного та силового навантаження, спрямована на спалювання жирів і пророблення основних проблемних зон — прес, стегна, руки.

– Belly dance (танець живота) — танцювальні елементи та комбінації для зміцнення м’язів живота та малого таза, а також розвиток координації й краси рухів.

– Латина — румба, мамаба, сальса, ча-ча-ча, меренга. Не дивуйся! На Body-slim ти зможеш навчитися рухів (кроків) цих прекрасних танців. А також танцювати комбінації, складені тренером із латинських елементів, завдяки яким твоє тіло стане більш витонченим і граціозним. А ти відчуєш прилив сил, натхнення й одержиш порцію енергії, що особливо актуально в осінньо-зимовий період.

При регулярних тренуваннях Body-slim результат помітний уже через місяць:
– зменшуються обсяги талії, стегон і сідниць;
– тіло стає витонченішим і стрункішим;
– м’язи робляться більш еластичними;
– суглоби набувають більшої рухливості, в результаті чого збільшується гнучкість.
– підвищується витривалість організму;
– покращується настрій, минає втома, напрацьовується запас сил і енергії (яких зазвичай бракує після робочого дня).
– зміцнюється імунітет.

Займатися слід 2-3 рази на тиждень, а також перейти на правильне харчування. Тривалість тренування Body-slim — 60 хвилин. Найзручніший одяг для заняття — обтягуючий верх (топік, майка, футболка) й обтягуючий низ (лосини, стрейчеві спортивні штани, велосипедки, шорти тощо), на ноги — легкі кросівки або мокасини.

Система правильного харчування Body-slim полягає в раціональному меню, до якого не входять «швидкі» вуглеводи, що перетворюються на зайві кілограми та целюліт (наприклад, згущене молоко, заварні тістечка, вафлі, глазуровані сирки тощо). Вживати їжу слід маленькими порціями, не менше 5 разів на день, — говорить тренер Body-slim Діна Олійник.

І не треба доводити себе до нападів «звірячого» голоду, не сидіти на суворих дієтах і не голодувати. Оскільки це прямий шлях до виснаження організму й виникнення захворювань внутрішніх органів і  порушень у роботі нервової системи.

Головне – перевести себе на правильний режим харчування (не голодний) і дотримуватися його.

Правильний режим харчування від тренера Body-slim Діни Олійник

Зразок меню

Сніданок
Варіант 1
80-100 г сиру з низьким вмістом жиру
+50-100 г кефіру (жирність 1-2,5%)
+шматочок висівкового хліба або цільнозерновий хлібець
+зелений або трав’яний чай.

Варіант 2
2 курячі яйця (варених)
+шматочок висівкового хліба або цільнозерновий хлібець
+зелений або трав’яний чай.

Другий сніданок
Варіант 1
100-150 г протеїнового коктейлю
Варіант 2
150-200 г кефіру (жирність 1-2,5%)
+фрукт (завбільшки з кулак).

Обід
80-100 г риби або курячого філе (варене або печене)
+2-3 ст. ложки вареної гречки або рису
+овочі (100-200 г) сирі або тушковані

Полуденок
(як і другий сніданок)
Варіант 1
100-150 г протеїнового коктейлю
Варіант 2
150-200 г кефіру (жирність 1-2,5%)
+фрукт (завбільшки з кулак)

Вечеря
Варіант 1
2 яйця (варені)
+овочі (100-200 г) сирі або тушковані

Варіант 2
80-100 г риби або курячого філе (варене або печене)
+овочі (100-200 г) сирі або тушковані

Варіант 3
Десерт: 80-100 г нежирного сиру + 80 г кефіру  (жирність 1-2,5%)
+фрукт або жменя родзинок

Варіант 4
100-150 г протеїнового коктейлю

Варіант 5
500 г кефір (жирність 1-2,5%)
Овочі (100-200 г)

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *