Як швидко схуднути без дієт і клопоту?

– Стретчинг – ідеальний варіант для тих, хто не любить потіти в спортзалі, мучитися на виснажливих фітнес-тренуваннях, не терпить дієт, живе за принципом «що ще такого з’їсти б, щоб схуднути», і при цьому хоче тримати форму та вагу в нормі, – з усмішкою зазначає Марія Миронова, тренер з фітнесу одного з київських танцювальних клубів. Словом, ідеальний варіант для більшості дівчат і жінок, які хочуть схуднути без дієт і клопоту.

Тягнемося до стрункої фігури

Що таке стретчинг? Це розтяжка. Точніше комплекс вправ, в основі якого – навантаження на розтяжку м’язів.

Стретчинг буває трьох видів: динамічний, балістичний (махові рухи) та статичний.

– Статичний вид стретчинг-тренування є найлегшим, але не менш дієвим, ніж його «колеги», – пояснює тренер. – Тому раджу починати саме з нього. Так, статичне навантаження формує силует і гарний рельєф м’язів. Крім того, щоб дати м’язам необхідне «для утримання форми» навантаження, не обов’язково ходити в спортзал – достатньо володіти технікою розтяжки, яку можна виконувати вдома, використовуючи замість спортивного снаряда звичайний стілець.

У чому користь стретчингу? М’язи приходять у тонус, обмін речовин прискорюється – у результаті ти одержуєш підтягнуте тіло, суглоби стають гнучкими – твоя фігура стає не лише стрункою, а й граціозною, також підвищується витривалість організму.

– Приємний бонус стретчинг-вправ: після тренування покращується циркуляція крові та лімфи в тканинах, що допомагає боротися з ненависними горбками целюліту. Також стретчинг запобігає ранньому старінню організму та є відмінними ліками від гіподинамії.

Тіло роби сміло! Комплекс стретчинг-вправ

1. Розтяжка бічної частини корпуса та м’язів стегна. Стоячи боком до стільця, поклади на нього праву ногу. Намагайся не класти стопу ребром! Вона повинна стояти максимально прямо. Другу ногу зігни в коліні до комфортного положення, але обов’язково під тупим кутом. Напруж м’язи в цьому положенні – так ти вдосконалюєш внутрішню поверхню стегна. Починай проробляти бічні м’язи корпуса: випрямивши руки, нахиляйся до лівої ноги. Зверни увагу: намагайся витягнути руки якнайдалі та дотягтися до стопи. Зберігай положення 10 секунд, потім зміни ногу. Повторюй 20 разів на кожну сторону.

2. Розтяжка м’язів спини та стегон
. Стань до стільця спиною, помісти на нього стопу лівої ноги. Напруж сідниці та подай таз уперед. Поступово виводь обидві руки вперед, дедалі сильніше округли спину. Зверни увагу: м’язи стегон тримай у напруженні. Утримуй положення 10 секунд, потім поміняй ногу. Повторюй 20 разів на кожну ногу.

3. Розтяжка задньої поверхні стегна та грудних м’язів. Стань обличчям до стільця, постав на нього п’яткою пряму ліву ногу. Руки заведи за спину, з’єднай їх у замок і тягнися корпусом до лівої ноги, поступово зводячи лопатки. Зверни увагу: витягнуту ногу весь час тримай прямо. Через 20-30 секунд поміняй ногу.

Докладніше про стретчинг-вправи читайте в статті “Якщо хочеш бути здоровий – розтягнися“.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *