Хочеш його звабити? Танцюй!

Якщо хочеш зберегти стрункість (а можливо – і підкорегувати фігуру), а також випромінювати красу, енергію, бадьорість і весну – навчися граціозних і пластичних рухів одного з сучасних танців категорії sexy. Вибирай із рейтингу популярних sexу-тренувань столиці:

1. Стрип-пластика, або strip-dance
Це один із видів клубного танцю, в основі якого – пластичні еротичні рухи, здатні підкреслити красу тіла (не обов’язково з оголенням).

Під час заняття ти зможеш розслабитися, зняти із себе численні табу, щоб надалі бути відкритою та відвертою зі своїм чоловіком. І подарувати йому найяскравіше задоволення.

Також під час уроку ти зможеш знайти свій індивідуальний шлях вираження сексуальності. Сміливо імпровізуючи, дарувати свободу своїй творчій енергетиці та втілювати сміливі ідеї в життя. Тебе навчать граціозно рухатися й упевнено почуватися в будь-яких ситуаціях. Навіть у дуже оголених;-) Ще ти навчишся красиво танцювати, як кінозірки (використовуючи допоміжні предмети – боа, капелюх, стілець тощо).

Для фігури strip-dance теж відмінний лікар – зайві кілограми тануть на очах, а тіло стає гнучким і пружним.

2. Контемпорарі, або contemporary dance
Цей вид тренування – справжній театр, у якому служать душа, тіло й фантазія. Контемпорарі – напрям сучасної хореографії, що об’єднав у собі танцювальні елементи Заходу та Сходу. Під час тренувань ти опануєш рухи йоги, балетної класики, латини, тань-цзи тощо. А також навчишся імпровізувати, щоб знайти та показати в танці своє «Я».

За словами тренерів, суть сontemporary dance – зазирнути усередину своєї душі, пізнати себе, навчитися ловити емоції, енергію та думки, щоб дарувати їх глядачеві.

Особливу увагу під час занять приділяють умінню дихати, володіти своїм тілом, голосом і емоціями. Тому в танці контемпорарі чергується напруження м’язів і цілковите розслаблення, несподівані зупинки, підйоми та падіння. Виконуючи сontemporary dance, ти відчуватимеш легкість і свободу, наче перебуваючи в польоті.

3. Модерн-джаз, або modern jazz

Це альянс двох контрастів – «чорного» джазу та «білої» класики. Під час заняття modern jazz ти опануєш класичні балетні па, стрибки хіп-хопу, латиноамериканські імпровізації, сміливі «ламані» рухи й акробатику брейку.

Завдяки широкій альтернативі танцювальних виражень, модерн-джаз – це яскрава постановка та прекрасна можливість для танцівника втілити свої фантазії в реальність, і навіть виступити в ролі хореографа. Modern jazz не обмежує танцівника строгими рамками та вимогами до техніки виконання рухів. Головне в танці – це поле фантазії, пластика й артистичність.

Під час тренування ти навчишся чергувати техніки «ізоляція» (коли частини тіла рухаються незалежно одна від одної), «напруження» (коли одна частина тіла напружена, а інші розслаблені) та «розслаблення» (коли одна частина тіла розслаблена, а всі інші напружені).

4. Піджей-рухи, або Pj-dance (go-go)
Цей танець еротичного напряму відкидає роздягання танцівника, зате спрямований на відчуття ритму, демонстрацію синхронності та мегапластики рухів.

Суть піджей-тренування – навчитися рухатися під час танцю вільно, відчуваючи музику, ловити ритм і не замислюватися про правильність рухів. Головне – слухати своє тіло.

Як правило, Pj-dance (go-go) танцюють на вечірках, різних презентаціях і клубах vip-класу.

Уроки піджей-рухів спрямовані на вивчення танців різної стилістики, а також розвиток пластичності, гнучкості та фізичні навантаження на різні групи м’язів.

5. LA style, або клубні танці
Це різновид клубних танців, де поєднується динамічність, драйв, пластичність і палітра найрізноманітніших рухів. LA style – це суміш вуличних танців, суть яких – свобода, у виборі музики, настрою та рухів. Без правил і суворого дотримання принципів хореографії.

LA style ефективний для фігури – сприяє швидкому схудненню, тонізуванню шкіри тіла та зміцненню м’язів.

Як вважаєш, чи обов’язково кожній жінці вміти красиво рухатися й танцювати?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *