Фітнес-знаменитості їдуть до Києва! (Дивитися фото)

Рух – це життя, а також молодість, краса і здоров’я. Побалуй тіло і порадуй душу – відвідай XI Фітнес-Конвенцію Nike, що буде проходити у столиці протягом двох днів – 20 і 21 березня (зверни увагу, дуже зручно – у вихідні).

Конфенція складатиметься з блоків, у яких буде представлено популярні напрямки фітнесу, танців, аеробіки та йоги. Например, Street Style, Jazzy Style, Latin Trible House, Step, Dance Factory, стрип-пластика, стрейчинг і багато іншого.

У спортивному форумі брати участь (відвудувати заняття) можуть як професіонали (спортсмени, тренери, викладачі танців), так і всі любителі активного способу життя.

Рухатися на спортивній хвилі, танцювати, освоювати нові па й вправи для стрункості тіла й бадьорості душі тебе навчать відомі хореографи і фітнес-інструктори (які тренували світових знаменитостей, зірок кіно і шоу-бізнесу).

За словами огранізаторів, компанії “Делта Спорт”, цього року серед найбільш очікуваних майстер-класів виступ – Газ Бембері (США), Алессандро Олівьері (Італія), Євген Чаусов (Росія).

Місцем зустрічі всіх любителів спорту і тацев стане клуб “5 елемент”.

Як вважаєш, що ефективніше у боротьбі із зайвою вагою – діета чи фітнес?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *