Ефективне схуднення за допомогою онлайн-консультацій

Проблема зайвої ваги актуальна для багатьох, але впоратися з нею самостійно вдається в дуже незначній кількості випадків. Більшість дієт з інтернету виявляються неефективними або дають результат на короткий термін. Самостійний підрахунок калорій і значне урізання раціону призводять до погіршення самопочуття, зривів з дієти. Спорт, навіть інтенсивний, без зміни харчування також не приносить відчутного результату.

«Рецепт схуднення» надовго, без шкоди для здоров’я повинен бути, звичайно, в кожному випадку індивідуальним, але загальним буде одне – в більшості випадків без допомоги фахівця не обійтися, якщо ви дійсно вирішили позбутися зайвої ваги.

Сьогодні допомогу лікаря-дієтолога можна отримати в багатьох містах. І навіть якщо в вашому місці проживання немає фахівця, до якого ви б хотіли звернутися, або ви не можете з якоїсь причини потрапити на особисту консультацію, сучасні засоби комунікації допомагають і в цьому. Технології дозволяють з легкістю подолати відстані, спілкуватися з дієтологом дистанційно – за допомогою онлайн-консультацій. Отримати професійну допомогу можливо в будь-якій точці світу, де є інтернет чи телефон.

Онлайн-консультації лікаря-дієтолога допоможуть вам виявити причини появи зайвих кілограмів, проаналізувати раціон харчування, щоб змінити ті фактори, які призводять до збільшення ваги, відкоригувати меню таким чином, щоб запустити процеси схуднення в організмі і домогтися, щоб ваша вага знизилася до нормальних показників, а фігура набула стрункості.

 

Для кого підходить формат онлайн-консультацій

Скористатися онлайн-консультаціями дієтолога вам буде зручно, якщо:

  • ви живете в місті, де немає дієтологічного центру, куди можна було б звернутися;
  • у вас напружений графік роботи, і вам складно виділити час для відвідування дієтолога;
  • у вас маленькі діти, яких немає з ким залишити;
  • ви часто і надовго їдете у відрядження;
  • на даний момент ви перебуваєте в іншій країні і т. д.

Скайп-консультації або консультації в телефонному режимі дають можливість повноцінного контакту з лікарем, не дивлячись на відстані, які вас розділяють. Ви зможете виходити на зв’язок в зручний для вас час і отримувати підтримку фахівців в комфортних для вас умовах.

Онлайн-консультації – повноцінне спілкування з дієтологом, яке допоможе схуднути

 

Консультація скайпом або телефоном – такий же ефективний спосіб спілкування з лікарем, як і особистий прийом.

Під час скайп-консультації лікар, як і на особистому прийомі, з’ясовує всю необхідну інформацію, яка потрібна для створення ефективної дієти: оцінює поточний стан здоров’я, бере до уваги ваші смаки і вподобання в їжі, враховує спосіб життя, наявність фізичної активності і багато іншого. Після чого для вас розробляється індивідуальний раціон для схуднення або інших цілей, які ви перед собою ставите (корекція фігури, набір ваги, лікувальне харчування, харчування для ефективних тренувань та ін.).

На відміну від стандартних інтернет-дієт, індивідуальний раціон, розроблений лікарем-дієтологом, буде відповідати вашому стану здоров’я, віку, вазі, способу життя, харчовим вподобанням, буде збалансованим, смачним, і таким, який дійсно допоможе вам схуднути без шкоди для здоров’я і моментального повернення ваги.

Онлайн спілкування з лікарем дає можливість не просто отримати «свою» програму корекції ваги, але і коректувати її в процесі змін, які відбуватимуться у вашому організмі. Перебуваючи з вами в контакті, за допомогою скайпу або телефону, лікар буде стежити за зміною вашого ваги і самопочуття та коригувати план лікування і раціон харчування з урахуванням ваших побажань і результатів.

Спілкуючись з дієтологом, ви дізнаєтеся, як поступово змінити звички в харчуванні і «переналаштувати» організм на здоровий спосіб життя. Ви також зможете отримати психологічну підтримку в адаптаційний період, що дасть можливість схуднути без стресу і уникнути зривів.

Спеціально для тих, хто потребує допомоги дієтолога, але з різних причин не може відвідувати особисто консультації, в DietCenter розроблена програма “Дистанційна”. Вибираючи цю програму, ви отримуєте можливість худнути комфортно і безпечно, під контролем фахівців, перебуваючи в будь-якій точці світу, де є зв’язок.

Дізнайтеся докладніше про програму «Дистанційна» просто зараз!

 

Джерело: dietcenter.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *