Drive-Thru: Алла Костромічева розповіла про незвичайний тест на COVID в США

Алла Костромічева © прес-служба

Понад п’ять років Алла Костромічева — супермодель і ведуча проекту «Супер Топ-модель по-українськи», який показував Новий канал — прожила в Нью-Йорку. А зовсім недавно вона разом з чоловіком і сином переїхала в Пуерто-Ріко, де кожен день відкриває для себе щось нове. Наприклад днями дівчина їздила в Орландо в Disney World, де здивувалася винахідливості американців

Щоб повернутися, потрібно було здати тест на COVID. І система цієї здачі там точно така ж, як в MacDrive! Тобто ти робиш бронювання на конкретний час, під’їжджаєш на машині до віконця і тобі видають пробірку з інструментами. Сам собі колупаєшся паличкою в носі, кладеш її в пробірку, запечатуєш в конверт і повертаєш у віконце, — розповіла Алла. — Такого у мене ще не було!

Алла Костромічева © прес-служба

Алла Костромічева © прес-служба

Система здачі тесту на COVID-19 drive-thru була запущена в США для зручності пацієнтів і мінімізації подальшого неконтрольованого поширення хвороби. Майданчик наскрізного тестування має на увазі можливість не залишати територію свого автомобіля. Причому проводити тестування може як лікар, так і сам пацієнт.

Здавати тест на COVID без сторонньої допомоги Аллі і її подругам навіть сподобалося — ти сам контролюєш процес і можеш уникнути болю.

Почуття: я сама собі медсестра! Ще б картоплю фрі дали, взагалі було б ідеально, — сміється ведуча Нового каналу.

Раніше ми розповіли про те, навіщо шукати косметику природного походження.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *