Дмитро Комаров зізнався, як впоратися з отруєннями в подорожах

Дмитро Комаров © прес-служба «1+1»

Відомий журналіст і мандрівник Дмитро Комаров часто ділиться лайфхаками для мандрівників. Нещодавно в Instagram Дмитро висловився про препарат, який став для нього захисником в екстремальних поїздках, а для ТВ-програми «Світ навиворіт» — надійним партнером. Йдеться про «Біле Вугілля».

Комаров зізнався, що його робота передбачає вживання сумнівної їжі, в результаті чого ризик отруїтися з усіма наслідками вкрай високий. За роки поїздок журналіст спробував багато, починаючи зі звичайного активованого вугілля, але кілька років тому Дмитро знайшов для себе ідеальний сорбент, який швидко і ефективно справляється з отруєннями і захищає від «шкідливої» їжі, — «Біле Вугілля».

У своєму останньому дописі Комаров звернув увагу на важливість уважного вибору препарату в аптеці. Уважність особливо важлива, так як в країні через відсутність жорсткого контролю з’явилося чимало засобів-«пустушок», які за складом дуже схожі на оригінальне Біле Вугілля:

В аптеках з’явилося чимало сорбентів, які копіюють Біле Вугілля. На відміну від оригіналу, це не лікарські препарати, а БАДи (біологічно-активні добавки). БАДи, по суті, повноцінно ніхто не перевіряє, це не ліки. Можна хоч у гаражі ліпити таблетки, що зовні нагадують Біле Вугілля. Наприклад, «пустушку» з крейди. Від неї не буде шкоди, але і користі теж не буде говорить Дмитро.

Таблетки Біле Вугілля є — лікарський засіб, тому в процесі виробництва застосовуються жорсткі стандарти перевірки якості.

Щоб уникнути згубного впливу «злочинної їжі», не варто ризикувати і довіряти своє здоров’я сумнівним БАДам. Спокійніше і правильніше довіряти оригінальним препаратам. Дмитро Комаров дав просту пораду, як не натрапити на добавку-«пустушку»:

Я можу точно сказати, як не помилитися при виборі Білого Вугілля — потрібно купувати тільки оригінальний, від компанії «Омніфарма». Беріть у чорній упаковці з білим колом.

Важливими плюсами Білого Вугілля телеведучий називає простоту у використанні (кілька таблеток на прийом) і швидкий початок дії. А це вкрай важливо в дорозі, коли треба покладатися на себе, щоб впоратися з першими сигналами харчового отруєння, кишкової інфекції і діареї.

Довіряй оригінальному! А як його дізнатися, ти вже знаєш.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *