Час розслабитися: 6 кращих YouTube-каналів для заняття йогой

YouTube-канали для занять йогою © depositphotos

Всі люблять йогу. ну абсолютно всі. А та, котра скаже, що не любить йогу, просто ще не знайшла для себе ідеальний YouTube-канал для заняття йогою. 

Адже йога не тільки зробить тебе більш гнучкою, підтягнутою, сяючою та бадьорою. Завдяки йоги ти наведеш лад всередині себе та мінімізуєш рівень стресу. Щоб твоє життя стало максимально гармонійним, tochka.net вибрала для тебе 6 кращих YouTube каналів для зайняття йогою.

 • Yoga With Adriene

 • Едріен Мішлер називають «королевою йоги». І не просто так. Канал Едріен — найвідоміший безкоштовний англомовний YouTube-канал з тренуваннями з йоги. Девіз Едріен — «знайти те, що тобі подобається». А якщо взяти до уваги різноманіття та кількість відео на її каналі, зробити це буде дуже легко. 

  Уроки Едріен підійдуть для будь-якого рівня підготовки — від новачка до тих, хто практикує йогу вже давно. 

 • Bad Yogi

 • Головна фішка цього каналу — досяжність та веселіть. А за словами творців каналу, Ерін та Едріен, в йозі вітається навіть провал. 

  Ведучі каналу на свойому прикладі докажуть тобі, що зовсім не обов’язково вдягатися та виглядати як всі, хто практикує йогу.

 • Faith Hunter

 • Продивляючись ролики Фейт Хантер, насамперед звертаєш увагу, що вона випромінює глибоке відчуття умиротворення та спокою. І одразу виникає питання — як їй це вдається. А відповідь очевидна — справа в медитації, яку Фейт практикує в своїх відео, зокрема йоги.

 • Body Positive Yoga

 • Ембер Карнес називає себе «великою йогінею з великою асаною та великим серцем». У її відеороликах повно порад для людей будь-якої вагової категорії. 

  Ембер також відкрито говорить про свої власні відносини з тілом і про те, як подолати негативні думки та протистояти натиску суспільства, пропагандуючи культ дієт.  вона надихає своїх послідовників бути впевненими не тільки на килимку для йоги, але й поза ним. 

 • Boho Beautiful

 • З Boho Beautiful можно одразу вбити двох зайців: разом з Джуліаною і Марком ти будеш займатися йогою в найкрасивіших куточках планети, щоправда віртуально. Але, якщо сильно візуалізувати бажання та уявляти, що ти практикуєш йогу на березі океану, то воно точно збудеться. 

  Також на каналі можна знайти рецепти корисних смузі, лайфхаки для туристів, опис медитативних практик та багато іншого.

 • Tara Stiles

 • Давно хочеш спробувати йогу, але соромишся піти на групові заняття? Тоді блог Тари Стайлз буде для тебе знахідкою та провідником до світу йоги. У своїх уроках вона пояснює все більш ніж зрозумілою та досяжною мовою та чітко показує, як і що треба робити. Так що повторити за нею дійсно буде не складно.

  Раніше ми писали про те, як психологічно комфортно організувати навчальний процес для дитини під час домашнього навчання. 

   

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *