Будь в курсі: в Ірпені відкрився медичний центр «Добробут»

«Добробут» в Ірпені: адреса і медичні послуги © прес-служба

Новий медичний центр мережі «Добробут» відкрився за межами Києва в Ірпені. Відтепер жителі Ірпеня зможуть скористатися послугами медичної мережі, не залишаючи меж свого міста. Де розташований новий медцентр, які лікарі там будуть приймати і чому жителям Ірпеня варто скористатися його послугами — читай в нашому матеріалі.

«Добробут» в Ірпені: адреса і медичні послуги

Медичний центр «Добробут» працює за адресою: вул. Грибоєдова, 8-а. Клініка розташована у триповерховій будівлі, яка обладнана сучасною технікою і розрахована на щоденний прийом до 300 пацієнтів. Новий центр буде надавати широкий спектр послуг як дорослим, так і маленьким пацієнтам: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров’я, послуги дитячої та дорослої стоматології, невідкладної допомоги.

«Добробут» в Ірпені: адреса і медичні послуги © прес-служба

Чому пересічному жителю міста Ірпінь варто звернутися за консультацією саме в нову клініку ММ «Добробут»?

  • Тут надають повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час.
  • У Медичному центрі «Добробут» в м.Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ти можеш вибрати фахівців для всіх членів своєї родини. У лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід.
  • Медичний центр оснащений сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.

«Добробут» в Ірпені: адреса і медичні послуги © прес-служба

  • Кожен пацієнт може своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису в «Добробут» немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.
  • У медичному центрі облаштовано emergency-палата і завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги «Добробут», що при необхідності доставлять пацієнта до стаціонарного відділення.

Керівник медичного центру «Добробут» в місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила:

Новый медицинский центр в городе Ирпень для взрослых и детей — это многопрофильное медицинское учреждение, где в соответствии со всеми отечественными и международными медицинскими стандартами можно получить консультации специалистов, пройти лабораторную и инструментальную диагностику, стать участником комплексных программ здоровья. Благодаря высокому профессионализму медицинских работников, использованию новейших методов диагностики, а также технологическому оснащению каждый пациент нашего центра получит комфортное и эффективное лечение.

«Добробут» в Ірпені: адреса і медичні послуги © прес-служба

10 червня відбулося урочисте відкриття та пресконференція, в якій взяли участь: генеральний директор ММ «Добробут» Калашников Олег Володимирович, медичний директор з педіатрії ММ»Добробут» Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру «Добробут» в місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна та мер міста Ірпінь Маркушин Олександр Григорович.

Пресконференцію почав генеральний директор МС «Добробут» Калашников Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє і розповів про основні стратегічні цілі мережі.

Сьогодні «Добробут» — це провідна Медична мережа, яка об’єднує команду фахівців високого класу в 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближче до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. «Добробут» виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені, повідомив Калашников Олег Володимирович, генеральний директор Медичної мережі «Добробут».

Лікарі медцентру провели екскурсію клінікою для гостей і ЗМІ і розповіли про процедури і консультації, які можна отримувати центрі.

Раніше ми розповідали, що робити, якщо вкусила бджола, оса чи шершень.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *