Біг підтюпцем додасть розуму

Біг підтюпцем допоможе тобі не лише схуднути, але й підвищити рівень IQ. Такий висновок зробили вчені з Кембриджського університету за підтримки Національного інституту США з питань старіння.
Виявляється, біг підтюпцем позитивно впливає не лише на тіло, допомагаючи спалити калорії, зміцнити м’язи, позбутися ненависних горбків целюліту, а також стимулює діяльність мозку, допомагає впоратися зі стресом і покращує пам’ять.

За словами куратора дослідження – невролога Тімоті Басейна, регулярні пробіжки стимулюють вироблення нових клітин сірої речовини у тій ділянці мозку, що відповідає за розумову функцію і пам’ять. Вчені передбачають, що процес утворення нових клітин може бути пов’язаний із посиленням кровотоку або збільшенням рівня гормонів під час спортивних пробіжок. Тому радять усім, хто хоче відчути себе розумнішим, бадьорішим і стрункішим – бігати не менше 25 хвилин на день, вранці або ввечері.

Підтвердили на практиці. Стартом для висновку, що біг підтюпцем допомагає стимулювати роботу мозку, стало спостереження вчених за двома групами мишей. У першої був необмежений доступ до «бігового колеса», а мишей із другої групи цілком позбавили можливості бігати. Через кілька днів після початку експерименту аналіз зразків тканини із зубчастої звивини головного мозку піддослідних показав, що за час експерименту у «бігунів», що пробігали 24 км на день, утворилося приблизно по 6 тисяч нових клітин.

Як вважаєш, схуднути і бути стрункою прагне кожна жінка або лише обділені увагою чоловіків?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *