6 речей, які відбуваються з тілом, коли ти перестаєш займатися сексом

6 речей, які відбуваються з тілом, коли ти перестаєш займатися сексом
6 речей, які відбуваються з тілом, коли ти перестаєш займатися сексом

6 речей, які відбуваються з тілом, коли ти перестаєш займатися сексом необхідно знати кожній жінці. Адже займатися сексом не тільки приємно (якщо ти не імітуєш задоволення), але і корисно! До такого висновку приходять не тільки ті, хто хоче затягнути тебе в ліжко, але і вчені з дослідниками. Хороший секс може замінити кардіо-тренування, годину йоги і навіть протеїновий коктейль (ні, не так, як ти подумала). Тому якщо немає можливості зайнятися сексом з хлопцем, то можна використовувати секс-іграшки, куплені в інтрнет-магазині Night Secret.

Ми прекрасно знаємо, що користь для м’язів і гарного настрою в принципі може покрити будь-які інші очікування від сексу. Але знання про те, що відсутність сексуального життя, як такого, негативно впливає на процеси в організмі і погіршує самопочуття, здаються прямим закликом до дії.

Ми зібрали 6 вагомих причин сходити на побачення з хлопцем, якому ти по п’яні залишила свій номер і вирішили розповісти тобі про те, чому займатися сексом все-таки корисно для здоров’я.

6 речей, які відбуваються з тілом, коли ти перестаєш займатися сексом

  • Лібідо

Сексуальне життя і сексуальний потяг йдуть рука об руку, а це значить, що тривале утримання від любовних утіх робить тебе менш зацікавленою в сексі в принципі. Чим довше ти утримуєшся — тим менше хочеться. Ти ж пам’ятаєш, що звичка формується за 21 день?

  • Шкіра

Якщо ти думала, що причиною висипань і сухості шкіри послужило брудне міське повітря, поспішаємо тебе розчарувати. При тривалому утриманні у жінок підвищується рівень чоловічих гормонів в організмі, а це стає причиною появи висипань і пересушування. Загалом, не косметолог тобі потрібен, а хороший секс 🙂

  • Пам’ять

Деякі дослідники вважають, що люди, які займаються сексом частіше, можуть похвалитися хорошою пам’яттю. Це означає, що секс може допомогти твоєму мозку активувати нейрони і в цілому змусити сіру речовину працювати краще.

  • Стрес

Ну тут ні досліджень, ні слів віщунки-ворожки не потрібно для підтвердження. Відсутність сексу блокує вироблення ендорфінів і змушує тебе відчувати роздратування. Якщо ти ведеш себе різко і грубо з усіма, хто і кролика не образив би — тобі потрібен секс (або психолог).

  • Сон

Еротичні сни про твого боса/хлопця з кав’ярні за рогом/просто випадкового перехожого — це проекція твого невдалого сексу. Може годі фантазувати і пора діяти?

  • Розлад і згубні звички

Тривала відсутність сексу може призвести до ожиріння (коли ти почнеш шукати задоволення в смачній їжі), алкоголізму (коли всі подружки поїдуть до хлопців, а ти будеш потягувати 6-ий апероль в барі) і безсоння. Якщо ти почнеш заїдати або запивати горе або відчувати себе настільки нещасною, що і шматок в горло не полізе — біжи на побачення негайно!

Пам’ятай, що не всі чоловіки можуть виправдати твої очікування, а є цілих 5 речей, які жінки чекають від чоловіків в ліжку.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *