5 речей, які не можна забувати тим, хто використовує тампони

5 речей, які не можна забувати тим, хто використовує тампони © depositphotos.com

Використовувати тампони не так складно, як стати частиною екіпажу Dragon Crew і потрапити на МКС, але багато жінок дійсно не вміють правильно використовувати це рятівний засіб особистої гігієни.

Є поширені помилки, які об’єднують обурених гінекологів. Ми зібрали 5 речей, про які не можна забувати тим, хто використовує тампони. 

 • Ти спиш з тампоном
 • Крім поширеної думки про те, що це сприяє розвитку інфекцій (так вважають гінекологи), використання тампона протягом такого тривалого періоду не передбачено виробником, а значить їх все-таки не варто залишати на ніч.

  Хорошою альтернативою буде менструальна чаша, яку можна спокійно використовувати протягом 12 годин.

 • Ти не міняєш тампон вчасно
 • Вчасно — це не коли, прости, його вже реально пора міняти. Скоріше мова йде про те, що ти не запам’ятовуєш, коли поставила тампон і ходиш з ним практично весь день. Зрозуміло з пункту вище, що використовувати тампон довго не рекомендують. Крім інфекцій, ти можеш накликати на себе більш неприємну штуку — синдром токсичного шоку (від цього помирають). Навіть при невеликих виділеннях їх рекомендують міняти кожних 4-8 годин.

 • Ти не миєш руки перед тим, як вставити тампон
 • Чим менше ти обережна — тим більше у тебе шансів занести бактерії і бруд туди, де їм не раді. Це може спровокувати ряд проблем, включаючи дисбаланс бактерій (а потім і вагініти, молочниці і всяке неприємне). Не треба так, добре?

 • Ти не міняєш тампон після плавання в басейні або морі
 • Величезну перевагу тампонів в тому, що вони рятують наш відпустку, якщо цикл вирішив синхронізуватися з періодом, коли пора надіти купальник. Однак це зовсім не означає, що тампон можна залишити всередині на весь пляжний день. Особливо після купання в хлорці. Мотузочок вбере все і буде причиною інфекції.

 • Ти не дивишся на термін придатності
 • Все, на чому такий термін прописаний, необхідно перевіряти, адже цей напис там не для краси, розумієш, так? Подейкують, що матеріали виробництва можуть сильно зіпсуватися і втратити придатність, а гінекологи не рекомендують користуватися нічим потенційно зіпсованим.

  Нещодавно ми розповіли про те, що ще допоможе тобі пережити місячні.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *