5 дивних звичок, які саботують твою втрату ваги

5 дивних звичок, які саботують твою втрату ваги © depositphotos.com

Ми часто пишемо не тільки про те, як втратити вагу і не набрати її назад (спойлер: потрібно бути практично магістром наук в сфері правильного харчування), а й про те, що дійсно заважає тобі схуднути. Як не дивно, але причини можуть бути не тільки поверхневими (любов до солодкого, постійні зриви на картоплю фрі, багато алкоголю на вечірках), але і дуже дивними.

Розповідаємо про 5 відверто несподіваних звичок, які саботують твою втрату ваги.

 • Ти їси занадто мало
 • Неймовірно, але факт — для нормального функціонування твоєму організму необхідна певна кількість калорій, без яких тобі буде важко пересуватися, працювати, запам’ятовувати інформацію і в принципі нормально жити. Якщо тобі не вистачає калорій, то варто переглянути раціон. У разі, коли в тебе просто не поміщається їжа, потрібно включити в раціон корисні смузі та фреші — так «наздогнати» калорії буде простіше.

 • Ставиш собі нереалістичні цілі
 • Наїдаючи кілограми роками ти плануєш скинути вагу за місяць? Удачі, так.

  Розробляючи план схуднення, потрібно враховувати дуже багато чинників, наприклад метаболізм, вік, генетику, стреси і гормони. Здати аналізи, зайнятися психічним здоров’ям і, звичайно, не чекати схуднення а-ля Адель, якщо всі твої родичі великої статури.

 • Виключаєш з раціону групу корисних речовин
 • Стало різко популярно говорити про те, що ти не їси. У список входять вуглеводи, фрукти, боби, крохмалисті овочі, зернові, молочні продукти. Не варто відмовлятися від цілого ряду продуктів в спробі контролювати вагу, організм не зрадіє таким різким змінам і все може тільки зіпсуватися. Але ти завжди можеш скоротити кількість спожитих продуктів до мінімуму, щоб отримувати необхідні вітаміни без травматичних наслідків.

 • Заїдаєш стрес
 • Включаючи черговий улюблений серіал на Нетфліксі і прибираючи до рук всі шоколадки, які були куплені для стресового дня, ти підтверджуєш свою неготовність до вирішення проблеми. Ментально здорові люди швидше займуться активностями, ніж просто заїдять стрес і залишать проблему у свідомості. Пропрацюй ці моменти самостійно або з терапевтом, щоб не обпалюватися об це знову і знову.

 • Не намагаєшся урізноманітнити меню дієти
 • Навіть найсильніші і невибагливі спортсмени просто не можуть весь час їсти один і той самий продукт. Якщо ти не будеш експериментувати з меню і не станеш шукати більше цікавих варіантів страв, які пропускає твоя дієта, то найімовірніше швидко зірвешся. Пам’ятай, що навіть яйця можна приготувати десятком різних способів.

  А ось і список продуктів, які викликають газоутворення і здуття.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...
  Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *