Зіркові матусі продемонстрували вправність у поводженні з дитиною!

У рамках Міжнародного тижня слінгоносіння соціальна мережа «Свiт Мам» зібрала всіх любителів слінгоносіння і просто майбутніх і нинішніх мам у ресторані «IQ-бар»!

Такого напливу ніжних матусь ресторан іще не бачив! У двометрових слінгах (хустках для носіння дітей) і рюкзачках ховалися малюки від 2-тижневого до 3-річного віку! І найцікавіше те, що їх не бентежили ні шум, ні спалахи фотокамер, ні навіть відсутність улюбленого брязкальця! Постійна присутність теплого маминого тіла допомагала малюкам протягом декількох годин зберігати спокій!

Однією з перших переступила поріг ресторану спортсменка Яна Клочкова!
Сама Яна не з чуток знає, що таке слінг, але досі не здогадувалася, що він призначений не лише для немовлят, але й для діток трішки старших! Маленький синок Саша, за словами спортсменки, здався їй занадто великим для носіння в хустці! Так, у сім’ї Клочкових росте справжній богатир: у свої три з половиною місяці малюк важить майже 9 кілограмів (зазвичай така вага у малюків 7-10 місяців). На здоров’я, буде в мами справжній захисник!

Ще одна зіркова гостя – співачка Мілоська – привела на зустріч не лише свого синочка Сашу, але й дбайливого чоловіка Аркадія Бондарєва! Мілоську розмістили поряд із Яною Клочковою, а чоловік скромно стояв у проході, щоб не заважати дівчатам спілкуватися! Як зізналася Клочкова, вона раніше не мала можливості спілкуватися зі співачкою й дуже була здивована тим, як майстерно дівчина справляється з роллю матері та стрімким розвитком кар’єри зірки!

На своєму майстер-класі Мілоська розкрила секрети успіху. Як виявилося, головний секрет того, що дівчина має такий прекрасний вигляд і все встигає – це її синочок! Саме він найбільше надихає співачку на те, щоб бути на всі 100: навіть рекомендує мамі, які туфлі надягти на ту чи іншу зустріч! Крім усього іншого, Мілоська зізналася, що зберігати фігуру їй допомагає сироїдіння та постійні заняття спортом!
Навіть під час годування груддю знаменитість займалася йогою й відвідувала тренажерний зал!

На завершення програми до нас приєдналася світська левиця й мати чотирьох дітей Наталя Окунська!
Останнім часом жінці все складніше знайти вільний час, тому що всі сили йдуть на судові розгляди з екс-чоловіком. Проте знаменитість не лише поділилася цікавими відомостями про своє життя, але й дала корисні поради та рекомендації іншим мамам.

Для всіх став несподіваним той факт, що колишня модель уже в 13 років працювала на заводі, виготовляючи мікросхеми. Так само, як і те, що така тендітна жінка сама виховує чотирьох дітей і користується послугами няні лише в разі крайньої необхідності!

Також Наталя розповіла, як діти підтримують її ініціативу допомагати самотнім мамам і що завжди втішають і допомагають, коли мама засмучена або пригнічена! Незважаючи на все це, Окунська ще раз підкреслила, що повна сил довести суду свою правоту й ствердно заявила, що перемога в шлюборозлучному процесі буде за нею!

На питання, чи готова світська левиця знову вийти заміж, жінка відповіла «ні», тому що не хоче додати до своїх чотирьох іще одну дитину – чоловіка! Але якщо знайдеться чоловік, який готовий узяти на себе її проблеми й зобов’язання – все може бути! “В Елізабет Тейлор було 8 чоловіків, – заявила Окунська, – тож у мене ще все попереду!”

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *