Яим має бути дитячий одяг?

Яим має бути дитячий одяг?

Українські батьки намагаються дати улюбленим дітям найкраще, як в духовному, так і фізичному сенсі. У цій статті поговоримо про дитячий одяг і про те, яким він має бути. Дитячий організм набагато більш чутливий, ніж дорослий, тому якість тканин для пошиття речей для малюків та підлітків має особливе значення. Наприклад, синтетика у більшості немовлят викликає алергічні реакції на шкірі: почервоніння, свербіж і навіть висип.

Яим має бути дитячий одяг?

Головний критерій вибору дитячого одягу — безпека

Ніжна дитяча шкіра новонароджених несприятливо реагує на синтетику, тому одяг для малят повинен бути пошитий з льону або натуральної бавовни. Натуральна вовна також здатна викликати алергію у немовлят та малюків до двох років, тому її потрібно надягати поверх бавовняних футболок, дитячих боді чи чоловічків. Допустима синтетика лише в невеликих кількостях (не більше 5%).

У кольорів теж є обмеження. Забарвлення тканин дитячих речей здійснюється за допомогою барвників, і не завжди вдається зрозуміти, натуральні або штучні барвники були використані. Тому слід купувати тільки той дитячий одяг, який продається з сертифікатом якості. Така річ гарантовано пройшла перевірку і не здатна заподіяти шкоду дитячому організму.

Загальні гігієнічні вимоги щодо дитячого одягу

Одяг має бути легким, щоб не утрудняти рухів дитини і не заважати кровообігу. На дитячих речах не повинно бути товстих, грубих швів, тугих гумок або тісних комірів, від цього малюк може запарюватися і навіть отримати сонячний удар. Речі мають бути з приємних на дотик тканин. Ергономіка дитячого одягу — одна з найважливіших вимог, дитина повинна відчувати себе комфортно протягом усього дня.

Ніколи не забувайте, що діти та підлітки ведуть більш активний спосіб життя, ніж ми, дорослі. Їм важливо, щоб дитячий одяг забезпечував максимальний комфорт в русі, щоб був міцним і надійним. Найголовніше — завжди запитуйте малюка, чи зручно йому, як він себе почуває після декількох годин прогулянок. Якщо дитина скаржиться, це привід до активних дій — пора шукати щось більш якісне і відповідне за розміром.

Батьки завжди прагнуть підкреслити унікальність малюка, тому великий асортимент дитячого одягу в гардеробі важливий. Онлайн покупки для молодих мам стають звичайною справою, цей процес сьогодні комфортний для матусь. Вибір одягу для малят та підлітків важливий для дорослих, адже діти для батьків завжди стоять на першому місці.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *