У тернопільському дитсадку встановлені веб-камери

Ця ідея зовсім не нова. Навіть наші найближчі сусіди вже використовують сучасні технології, щоб спостерігати за своїми дітьми.

Так «Комсомольська правда» нещодавно писала про подібний досвід у Казані. Там у дорогому приватному садку були встановлені веб-камери, зображення з яких передавалося в інтернет. Батьки отримали персональні паролі для доступу до відео.

Вартість такої послуги була досить велика – 3,5 тис. російських рублів за місяць, але батьки залишилися задоволені. Скаржилися лише, що не можуть спостерігати за своїми чадами у спальнях і туалетах.

Зовсім не всі працівники дитсадка зраділи нововведенню. Багато хто скаржився, що тепер не можуть навіть позіхнути спокійно. Воно й зрозуміло: під постійним спостереженням тепер ніяк не можна ляснути дитину або накричати на неї.

Що ж, будемо сподіватися, що й у нашому Тернополі вихователі тепер не зможуть ображати малюків. А в недалекому майбутньому і в інші дитячі садки прийдуть нові технології, й батьки менше хвилюватимуться за своїх чад.

А ти б хотіла знати, що відбувається з дітьми в дітсадку?

 

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *