У Житомирі будуть народжувати зі Skype?

У пологових будинках Житомира розмістили відеофони Skype для безкоштовного спілкування породіль та вагітних жінок, які незабаром повинні народити або знаходяться на збереженні.

Відеофони розмістив у кімнатах відпочинку, які знаходяться у пологових відділеннях. Тут матусі можуть спілкуватися віртуально зі своїми рідними і близькими людьми, ділитися емоціями, переживаннями і навіть вперше показати малюків, особливо, якщо комусь з рідних не вдалося приїхати в пологовий будинок особисто.

© ThinkstockЗа словами організаторів, якщо молода мама вперше користується Skype, персонал пологового будинку допоможе зв’язатися з абонентом.

– На відеофони налаштовані спеціальні облікові записи Skype – потрібно просто додати необхідну запис в свій список контактів і ти на зв’язку зі своїми рідними завжди.

– Намагаємося забезпечити найбільш комфортні умови всім нашим пацієнтам,-сказав Юрій Вайсберг, головний лікар Житомирського центру. – Майбутні і молоді мами – наша головна турбота, і ми хочемо, щоб вони відчували себе тут як вдома.

© ThinkstockЗавдяки Skype, породіллі можуть отримати ту підтримку, яка так необхідна саме в їх емоційному і фізичному стані.

Нагадаємо, Skype забезпечує безкоштовний зв’язок по всьому світу. Що для цього потрібно? ПК, підключення до Інтернету, веб-камера і навушники з мікрофоном.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *